Burn Residency Mix Off

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Výhodný nákup

Cena: 100 Kč, na místě 150 Kč

burn Residency odhaluje hvězdného mentora Carla Coxe. Cesta pokračuje! burn Residency, největší celosvětová DJská soutěž, se v roce 2014 vrací s legendárními DJi - mentory.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

burn Residency vyhlašuje pětici finalistů za ČR a SR

V minulých měsících odstartovala burn Residency 2014 hledání nové DJské Superstar. První fáze největší celosvětové DJské soutěže, kdy DJs nahrávali své mixy a fanoušci hlasovali, je nyní ukončena. Teď je čas, aby nejlepší soutěžící z celého světa ukázali svoje umění živě na podiu! Proto se budou v následujících týdnech konat po celém světě lokální finálové party. Za Českou republiku a Slovensko předvede 2. května 2014 pětice nejúspěšnějších DJ’s svůj talent na finálové party v pražském prostoru SaSaZu. Speciálními hosty večera budou holandský DJ a producent Daniel Sanchez, který se u nás těší velké popularitě zejména díky fantastickému vystoupení na předposlední Sensation, a dále domácí špičkový DJ a producent Subgate. Ti budou nejen podporovat soutěžící DJe, ale budou i hlavními hvězdami party burn Residency – Mix Off!

Vítěz lokálního kola soutěže získá jedinečnou životní příležitost reprezentovat Českou republiku a Slovensko na Ibize pod vedením Peta Tonga a Carla Coxe. Všichni pozvaní DJové mají šanci na celosezónní rezidenci v jednom z nejprestižnějších klubů na ostrově. Až skončí léto, jeden z nich se stane příští DJskou Superstar a získá investici do kariéry ve výši 100.000 EUR.

Před vyhlášením soutěžících z Česka a Slovenska bychom chtěli poděkovat za burn Residency všem DJům, kteří se zúčastnili, a všem, kdo hlasovali pro skvělé české  a slovenské mixy, které byly zaslány do soutěže!

Dámy a pánové, toto je pět českých a slovenských finalistů:

A zde jsou jména těch, kteří se zúčastní finálového večera v SaSaZu:

Pompeiy, Sabiani,  Denes Toth, Tokatko, Zuzka

Kvalita většiny nahraných mixů byla na vysoké úrovni, a nebylo jednoduché vybrat pětici finalistů. Těchto pět DJ’s kromě vysokého počtu hlasů zaujali technikou mixu, kreativním výběrem tracků a také komerčním potenciálem pro další Djskou kariéru.

Chcete-li si  zažít jeden z vrcholů elektronické taneční hudby v České republice a na Slovensku, připojte se dne 2. května k finalistům v v pražském SaSaZu, podpořte svého favorita a buďte u vzniku nové DJské Superstar!

 

Přidejte se k události zde: https://www.facebook.com/events/500008626788042/?fref=ts

Více na https://www.facebook.com/BurnEnergy

Fotky a videa

Facebook