The Veils

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Agentura Rachot vás zve

Výhodný nákup

Různá místa v Praze

22.11.201717.06.2018

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Londýnští indie rockeři zavítají do pražského klubu v pondělí 21. dubna 2014. Vstup bude zdarma.

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

THE VEILS @ La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

Londýnští indie rockeři zavítají do pražského klubu v pondělí 21. dubna 2014.

            „Hudebník, jemuž v žilách koluje Nick Cave i David Bowie.“ Tak britská hudební média popisují třicetiletého Finna Andrewse, frontmana londýnské indie rockové pětice The Veils. Ta v dubnu poprvé zahraje v Praze, a to v novém klubu La Loca MUSIC BAR & LONGE na ulici Odborů 4.

            The Veils vznikli již na samotném začátku nového milénia a své první album The Runaway Found vydali v roce 2004 u nezávislého vydavatelství Rough Trade. Tomu zůstali věrní až do současnosti. „The Veils jsou důkazem, že Velká Británie je stále rodištěm charismatických frontmanů,“ napsal o jejich prvním albu ve svojí pochvalné recenzi vlivný americký hudební server Pitchfork

            Do Prahy The Veils přijedou živě představit své již čtvrté řadové album Time Stays, We Go, které vydali v polovině loňského roku rovněž u Rough Trade. Předskokana svého prvního vystoupení v ČR si kapela The Veils nyní sama vybírá z několika zaslaných ukázek českých i slovenských indie rockových seskupení. Jeho jméno bude oznámeno dodatečně.

Pořadatel: http://www.fource.cz/

Facebook