Patrície a Eliška Walsh (Ptáčková) + Band

Patrície a Eliška Walsh (Ptáčková) + Band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Kop Quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.11.2017

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

PATRÍCIE + ELIŠKA WALSH (PTÁČKOVÁ) BAND
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PATRÍCIE

Kapela pohybující se na pomezích popu a folku se opírá především o skladatelský a textařský talent písničkářky Patricie, která dokáže ve svých textech vtipně glosovat svět své generace, zároveň se nebojí prezentovat ve své křehké rovině. Patricie se objevila po boku kapel jako Xindl X, Václav Neckář či Ivan Hlas, od roku 2011 samostatně koncertuje po pražských klubech. Kapela, k jejímuž vzniku došlo na Konzervatoři Jaroslava Ježka, se skládá ze čtyř členů (Jakuba Antla – baskytaristy kapely Nightwork, Jan Steinsdorfera – pianisty od Ewy Farné, slovenského bubeníka Karola Žabky a bluesového kytaristy Jakuba Juránka). Na poslední desce Patricie spolupracovala se známým producentem a zpěvákem Borisem Carloffem, který její tvorbu posunul do alternativnější roviny.

ELIŠKA PTÁČKOVÁ

Zpěvačka Eliška Ptáčková, která byla v letech 2007 až 2009 vánočním hostem Čechomoru a která v roce 2012 a 2013 několikrát předskakovala Tomášovi Klusovi na turné „Ani si nesedejte“, vydala debutové autorské album nazvané „Svým způsobem“. Album vyšlo vlastním nákladem pod producentským dohledem v Česku domestikovaného Američana Steva Walshe. Probíhající koncerty k autorské desce jsou kolekcí skvělých česko-anglických písní, které se žánrově pohybují mezi folkem, blues, country i jazzem.

Facebook