The Prostitutes

The Prostitutes

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Prostitutes vyrážejí na sérii jarních klubových koncertů, během kterých navštíví mimo jiné Prahu, Bratislavu a Zurich. Zároveň vypustí do éteru ochutnávku z připravované nové desky, která by měla spatřit světlo světa na podzim tohoto roku, čímž kapela uzavře etapu úspěšného alba Deaf To The Call. Na svém příštím počinu hodlají The Prostitutes experimentovat více než kdykoliv předtím a zatím tedy nelze říct, jakou tvář bude příští deska mít. Určitě jí ale nebude chybět touha po objevování nového ani autorská živelnost, pro skupinu tak charakteristická. The Prostitutes v rámci březnových koncertů vystoupí i v jednom z největších švýcarských klubů, a to společně s tamní hvězdou dark rockové scény, kapelou The Beauty of Gemina. S tou odehráli před rokem koncert právě v Paláci Akropolis. Jak je již u kapely zvykem, pozve na stejné místo i letos některou ze zajímavých kapel nezávislé či alternativnní scény. Vystoupení doplní jedinečný světelný set a chybět nebude ani afterparty po skončení koncertu.

Facebook