Kieslowski + Manon meurt

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

speciální nabídka

Kieslowski je projekt o dvou lidech, o dvou hlasech a intimitě, která tě může říznout, když si ji pustíš k tělu.

Sleva pro klienty ČS je uplatnitelná pouze při nákupu v kamenných pobočkách a nejen při platbě kartou ale i při platbě v hotovosti po prokázání, že jsou klienty ČS (platná platební nebo klientská karta).

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kieslowski je projekt o dvou lidech, o dvou hlasech a intimitě, která tě může říznout, když si ji pustíš k tělu. Duo tvoří hudebník DKP (působil v kapelách Bez peří, Houpací koně a je členem doprovodné kapely Xaviera Baumaxy) a pianistka Marie Kieslowski. Kieslowski o sobě dali vědět poměrně brzy od svého vzniku, a to deskou Tiché lásky, která vyšla v roce 2011. V září 2012 Kieslowski vydali druhé album Na nože, které naplňuje načaté téma vztahů, lásky, nejistot, strachů, dospívání a hledání klidného místa, kde již není potřeba nic říkat. Na koncert Kieslowski představí svoje nové EP speciálních remixů nazvané Na lože.

Kapela Manon meurt je mladá shoegaze kapela, fungující rok a půl. Za tu dobu ale stihli objet celou republiku, zastavit se na Slovensku a předskakovat legendě My Bloody Valentine. V rekapitulacích nových objevů na domácí scéně, je Manon Meurt často skloňované jméno a mezi hudebními novináři a kritiky je cítit nedočkavost.  Nyní Manon dokončuje první, všeobecně velmi očekávanou nahrávku, na kterou přispěli sami fanoušci prostřednictvím portálu hithit.com. Pokud se vše stihne (začíná se pomalu lisovat), nahrávku během koncertu v JazzDocku pokřtí.

Fotky a videa

Facebook