Che Sudaka (ES)

Che Sudaka (ES)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skupina Che Sudaka vzešla z barcelonské post-olympijské imigrační vlny, kdy se v první polovině devadesátých let do Barcelony přistěhovala celá řada lidí z latinskoamerického světa s vidinou získání práce a lepších životních podmínek. Členové skupiny pocházejí z Argentiny, Španělska a Kolumbie. S hraním začínali na ulicích a jejich hudbu lze charakterizovat jako „mestizo“ – spojuje v sobě chytlavé taneční prvky reggae, ska, flamenca, rumby, drum&bassu, argentinské lidové hudby, funku a rapu. Ve svých skladbách řeší problémy imigrace, sociálního bezpráví a války. Barcelonská scéna dala světu celou řadu kvalitních kapel, jen málo z nich se ovšem prosadilo v celosvětovém měřítku: Che Sudaka je jednou z nich, když dnes objíždí největší festivaly (Fuji, WOMAD, Sziget a další) a křižuje světem křížem krážem. Nábojem koncertů si Che Sudaka nezadají ani třeba s populárním Manu Chaem, jehož baskytarista produkoval jejich poslední desku, nebo skupinou Gogol Bordelo, kterou před časem doprovázeli na turné. I přes poslední vývoj, kdy skupina zmenšila počet svých členů a její zvuk prošel určitým zklidněním, neztrácejí Che Sudaka nic ze své naléhavosti, hybnostii a přesvědčivosti – i nadále jim zůstává vlastní neutuchající energie, zájem o sociální a politické otázky a nenucenost pouliční kapely.

Che Sudaka dosud odehráli přes 1000 koncertů a vydali 7 alb: Trippie Town (2006), Alerta Bihotza (2006), Mirando el mundo al revés (2007), Tudo é possible (2009), Cavernicola Recording Vol 1 (2010), Che Sudaka 10 (2011) a 1111 Lives (2013).

Facebook