The Glitch Mob

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Z Kalifornie přijíždí vzácná návštěva, The Glitch Mob. losangelské trio prozářené hutnými basovými beaty oslní publikum v klubu Roxy už 26. 5. 2014. Se vší parádou naservírují své nové album.

PRODEJ OMEZEN POUZE NA 4ks VSTUPENEK NA TRANSAKCI

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Z Kalifornie přijíždí vzácná návštěva, The Glitch Mob. losangelské trio prozářené hutnými basovými beaty oslní publikum v klubu Roxy už 26. 5. 2014. Se vší parádou naservírují své nové album.

Od jejich vzniku v roce 2006 si The Glitch Mob probili cestu na taneční parkety po celém světě. Používali při tom hrubou sílu nástrojů výrazných, hip-hopem ovlivněných basových linek. Celý příběh se odehrával na pozadí Los Angelské nové vlny. Původně čtyřčlenné seskupení (edIT, Boreta, Kraddy a Ooah) ozbrojené laptopy a MIDI kontrolery bylo ovlivněno žánry IDM a hip-hop. Mimo jiné se inspirovali umělci jako Flying Lotus, Samiyam nebo Aphex Twin. Hudba je charakteristická prvky, napodobujícími počítače, nebo stroje s určitou poruchou tzv. glitching.

Mají za sebou album Drink the sea (2010), EP We can Make the World Stop (2011) a v únoru jim vychází nové album Love Death Immortality jehož nálož odpálí v květnu právě v Roxy a už podle první vypuštěné vlaštovky je opravdu na co se těšit. V aktuálním tracku Can’t Kill Us je znát, že se trio posunulo zase o kus dál. Vzduchem vibrují temné kytarové riffy kombinované s pulzující basovou energií. Hudba vyvolávající ve vás pocit, že jste minimálně tak drsní jako Vin Diesel opouštějící scenérii právě vybuchujícího skladiště TNT.

Už brzy v Roxy!

Audio: https://soundcloud.com/theglitchmob/cant-kill-us
Video: http://www.youtube.com/watch?v=Ix24VEl_kps

http://www.theglitchmob.com/

Facebook