Blackbird Blackbird + Young Fathers

Blackbird Blackbird + Young Fathers
E-Ticket
Co je E-Ticket?

PERMANENTKA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Bohemian Like You & MeetFactory uvádí: BLACKBIRD BLACKBIRD + YOUNG FATHERS (UK)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bohemian Like You & MeetFactory uvádí / presents:

BLACKBIRD BLACKBIRD (US)

Folktronický wunderkind Blackbird Blackbird míří do MeetFactory!

Blackbird Blackbird je pseudonymem v San Franciscu usazeného talentovaného hudebníka Mikey Maramaga. Jeho unikátní pojetí folktroniky odkazuje na celé spektrum vlivů – komplexní, hypnotické songy vzdávají hold psychedelickému popu á la Caribou nebo Washed Out, analogová instrumentace skřížená s digitálními artefakty zase pomrkává po vrstevnících jako James Blake, Four Tet nebo Mount Kimbie.

Již debutová nahrávka Summer Heart, vydaná v roce 2010 získala nadšené ohlasy od médií jako Fader, XLR8R, Rcrdlbl apod. Po druhé desce Halo, vydařených EP a loňském vyprodaném turné Set It Off (společně s xxyyxx, Slow Magic, Giraffage a Beat Culture), Mikey vyráží letos i na starý kontinent a 23. února jej můžete zažít v pražské MeetFactory.

YOUNG FATHERS (UK)

 "Tak trochu jiný hip-hop" je jen eufemismem pro psych-rap-popovou skotskou partičku Young Fathers, která se v únoru vrací s novou deskou nazvanou DEAD, aby v úterý 25. února odehrála svojí premiérovou pražskou show v MeetFactory.

Fotky a videa

Facebook