Collegium Musicum (SK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

speciální nabídka

Collegium musicum odehrají exkluzivní koncert v pražském Jazz Docku

Sleva pro klienty ČS je uplatnitelná pouze při nákupu v kamenných pobočkách a nejen při platbě kartou ale i při platbě v hotovosti po prokázání, že jsou klienty ČS (platná platební nebo klientská karta).

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Collegium musicum, legendu československého rocku, čeká na začátku příštího roku výjimečný koncert. 19. února totiž zahraje v intimním prostředí pražského klubu JazzDock. Komorní atmosféra malého klubu na Vltavě poskytne kapele, která je zvyklá spíš na velké sály a haly, úplně jiné možnosti. Scéna s Mariánem Vargou za Hammondama na pozadí létajících racků dává tušit, že nás čeká něco jedinečného. Limitované množství vstupenek bude k dispozici v síti Ticktepro.      

Collegium musicum vystoupí v plné sestavě, tedy ve složení Marián Varga, Fedor Frešo, František Griglák a Martin Valihora. Historie kapely sahá až do šedesátých let, kdy byla první artrockovou kapelou v bývalém Československu a jednou z nejvýznamnějších na území bývalého východního bloku vůbec. Novodobá historie Collegia musica se ovšem počítá od roku 2009, kdy kapela vystoupila v České republice poprvé po téměř 20 letech v obnovené sestavě a to na prvním Beatfestu ve velkém sále Lucerny.

Reakce publika potvrdila předpoklad, že Collegium musicum je nadčasová záležitost. Přes čtyřicet let po svém vzniku má stále svým příznivcům co říci, i když stojí stranou aktuálních hudebních trendů. Hudebníci se díky pozitivním ohlasům a vyprodaným koncertům rozhodli po comebacku společně pokračovat. Následovalo turné po Slovensku a skupina si po delší pauze opět výborně rozumí. Od roku 2009 kapela odehrála ve spolupráci s pořadateli festivalu United Islands České spořitelny v Praze několik vyprodaných samostatných koncertů. Fanoušci si jistě vzpomenou na velkolepý koncert ve vyprodaném velkém sále Lucerny, který se konal v květnu 2010 a o rok později vyprodaný Lucerna Music Bar. V roce 2012 pak Marián Varga s Pavolem Hammelem ve spolupráci se členy Collegia musica oživili ve vyprodaném Divadle Archa legendární desku československého popu Zelená pošta, na které hostoval i Radim Hladík. Koncert se pro velký zájem fanoušků opakoval znovu v březnu tohoto roku.

Koncert v intimním prostředí klubu JazzDock bude rozhodně patřit k těm, na které se nezapomíná. Bude to intenzivní prožitek, skoro jako by vám Collegium musicum hrálo doma v obýváku.  Kapelu tak fanoušci budou mít téměř na dotek a neopakovatelný zvuk Hammondů rozechvěje jistě všechny, kteří budou mít štěstí a na tento výjimečný koncert seženou lístky. Kapacita bude totiž stejně exkluzivní, jako samotný koncert, necelých dvě stě míst.

Video z koncertu v Arše z roku 2013

http://www.youtube.com/watch?v=Oy5O5ekTbWE

http://www.youtube.com/watch?v=XYDOUe3imgI

Fotky a videa

Facebook