Koncert pro Šumavskou divočinu vol. 1

Koncert pro Šumavskou divočinu vol. 1

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

Tony Buck -Solo /Australie/

Výhodný nákup

Punctum, Praha 3-Žižkov

25.01.2018

Please The Trees uvádějí KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU vol. 1
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Please The Trees uvádějí

KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU vol. 1:

hrají: Priessnitz (Jeseník), Please The Trees (Praha/Tábor),

Tři čutory (osada Nádraží/Krásný les), W.W.W. (Praha) + Fajt (Brno)

PRIESSNITZ - http://www.priessnitz.com/

TŘI ČUTORY - http://bandzone.cz/tricutory

PLEASE THE TREES - http://www.pleasethetrees.com/cs

W.W.W. Neurobeat - http://bandzone.cz/wwwneurobeat

+ Pavel Fajt - http://pavelfajt.com/

PLEASE THE TREES nikdy nebyli, nejsou a ani nejspíš nebudou politickou skupinou, to slibujou… Ale rozhodli se přizvat kamarády ze spřátelených kapel PRIESSNITZ, W.W.W. Neurobeat s Pavlem Fajtem a TŘI ČUTORY, o kterých všech vědí, že také mají rádi lesy a přírodu, a s jejich pomocí (po)těšit stromy nejen svým poetickým názvem, ale ještě hlasitěji než dosud vyjádřit svůj občanský postoj s důrazem na ochranu přírody: “Jako mnoho lidí, kterým toto téma není lhostejné, i nás velice trápí, jak neodpovědně zacházejí ‘odpovědná’ místa s naším přírodním bohatstvím. Znepokojuje nás hlavně narůstající holosečné kácení českých lesů. A zejména alarmující situace je v našem národním přírodním klenotu – na Šumavě,” líčí prvotní pohnutky k uspořádání dobročinného koncertu frontman PTT Václav Havelka. “Věděli jsme s přáteli, že nejvíce a nejlépe dle našich představ se v této věci angažuje ekologické Hnutí DUHA v čele s mezinárodně uznávaným odborníkem na tuto problematiku – přírodním vědcem Jaromírem Bláhou. Tak jsme se obrátili přímo něho a ptali se, jak můžeme pomoct,” dodává frontman Please The Trees. A tak tu máme první ze série KONCERTŮ PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU, které si budou klást za cíl v první řadě INFORMOVAT VEŘEJNOST o bezbřehém kácení, k němuž nekontrolovaně bohužel docházíi v zákonem bezzásahových zónách, a to pod pochybnými zástupnými záminkami, přičemž se zcela odlišnými zájmy. Jakými? Přijďte se i vy nejen pobavit výbornou hudbou, ale také se informovat. Finanční výnos ze vstupného na tento benefiční koncert bude samozřejmě, a to transparentně poukázán na dobročinné účely – na další činnost Hnutí DUHA s cílem zamezovat a omezovat kácení lesů (nejen) v Národním parku Šumava a podpořit a prosadit v Parlamentu ČR lepší zákon o Národním parku Šumava, který by konečně tuto druhdy jedinečnou divokou perlu naší přírody začal chránit. Když totiž neochráníme Šumavu tak, aby z ní nadobro nevymizela její typická divočina, nedokážeme chránit naši přírodu vůbec! ZACHRAŇME ŠUMAVSKOU DIVOČINU!

Večerem provází lidsko-právní a ekologický aktivista Mr. Bananax; krátkou informativní prezentaci o situaci na Šumavě mezi koncertními bloky za Hnutí DUHA uvede jeho expert na problematiku lesů Jaromír Bláha - http://cs.wikipedia.org/wiki/Jaromír_Bláha

Video:

 http://youtu.be/m1nD_WvMeN0

http://youtu.be/b_D37MKPqGU

 http://youtu.be/nAO5kkm0qdM

 http://youtu.be/TR_qr99S5ow

http://www.youtube.com/watch?v=lA81PJR6igo&feature=share&list=PL91C6CA493D3F8000&index=2

http://youtu.be/N8bA1750w8g

http://youtu.be/URBb3dh5m3I

http://youtu.be/JSjiJ1WyDdM

3čUTORY - http://youtu.be/ubOL1qBBLCw

Fotky a videa

Facebook