Jack Beats (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

ROXY není jen o drum&bassu; nebo rovných basových linkách. Prostor dostává pravidelně i vše mezi, pod a nad těmito styly. Britské duo Jack Beat aka Beni G(Mixologists) a Plus One (Scratch Perverts) se v ROXY ukáží po 3 letech.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ROXY není jen o drum&bassu nebo rovných basových linkách. Prostor dostává pravidelně i vše mezi, pod a nad těmito styly. Britské duo Jack Beat aka Beni G(Mixologists) a Plus One (Scratch Perverts) se v ROXY ukáží po 3 letech. Po jejich vynikajícím posledním vystoupení v rámci party Vibrátor vibrovalo hlavní podium v Roxy ještě několik dní. Vydrží tentokrát?
 
Rozverné britské duo Jack Beats tvoří dva skvělí producenti a skillem obdaření (sleduj ruce) djs Beni G aka MixologistsPlus One z projektu Scratch Perverts. Jack Beats reprezentující novou vlnu britské taneční hudby, bohaté na bublající bassline, mocné dropy a zábavné acapelly – to vše v koktejlu, který s vámi zatřese. Jack Beats mají v minulosti na svědomí remixy pro umělce formátu Skreama, Big Boie, Boy 8-Bita La Roux nebo Fake Blood a především kvalitní vlastní produkci.
 
Právě dvojalbum remixů z roku 2013 je zatím poslední vydanou nahrávkou. V současné době se kluci soustředí na dj sety a úspěšně s nimi objíždí svět křížem krážem. Je jasné, že půjde nejen o energii nabitou párty, ale také ukázku pořádné porce dj skillu. Plus One je, jak je známo, světovým DMC šampiónem a rád nám v únoru ukáže co za poslední dobu natrénoval za scratche, cuty a dropy.

Fotky a videa

Facebook