Luno + Calm Season

Luno + Calm Season

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

LUNO + CALM SEASON
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ve čtvrtek 16. ledna se Luno v pražském Paláci Akropolis obleče do netradičního akustického kabátu. Kapela, která je známá svými zasněnými, mnohdy až noiseovými plochami, se rozhodla zkusit své písně okleštit do zcela intimní podoby a dát jim tichou, akustickou podobu. Něco podobného už kapela naťukla na EP Litato, kde „druhá strana desky“ byla akustickou analogií části první, ovšem nyní se Luno chystá tuto svoji stránku předvést naživo. Členy Luno na exkluzivním vystoupení v Paláci Akropolis doprovodí klavírní virtuoz Franko Dudinka, do smyčcové sekce Luno angažovalo Terezii Kovalovou (violoncello) a Borise Carloffa (housle), s akustickou kytarou se připojí Tuzex z kapel Sunshine a Super Tuzex Bros, se kterými Luno později v lednu a únoru pojede neakustické normální turné. Na rozehřátí si akustické Luno zahraje o dva dny dříve (14.1.2014) v plzeňském divadle Pod Lampou.

Hudba Luno se signifikantním hlasem Emy Brabcové se tentokrát dotknou vašich srdcí potichu, pomalu, ale možná o to intenzivněji. Vaše nohy si naopak odpočinou, jelikož speciální akustické koncerty jsou koncipovány k sezení. Obleky, klobouky a šaty vítány!

Facebook