All Time Low

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Dead Daisies

Lucerna Music Bar, Praha

Petra Ernyei quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.07.201826.08.2018

Baltimořští pop-punkeři All Time Low se více než po roce vrací opět do Prahy! Loňské vyprodané představení v Paláci Akropolis mělo takový úspěch, že si kapela i fanoušci řekli o další nálož. Koncert kapely All Time Low se koná 26. února 2014 v klubu Roxy. Support - Blitz Kids (UK)!

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PUNKÁČI ALL TIME LOW PLNÍ SLIB A JEDOU ZNOVU DO PRAHY!

Baltimořští pop-punkeři All Time Low se více než po roce vrací opět do Prahy! Loňské vyprodané představení v Paláci Akropolis mělo takový úspěch, že si kapela i fanoušci řekli o další nálož. Koncert kapely All Time Low se koná 26. února v klubu Roxy.

Kluci již na loňském koncertě slíbili fanouškům brzký návrat a své sliby rozhodně plní. Kapela se sem zastaví v rámci svého turné A Love Like War: European Tour. Stejnojmenný singl snad už všichni známe a je předzvěstí toho, že koncert bude stát za to.

Formace All Time Low vznikla již v roce 2003, kdy všichni členové byli ještě školou povinní a hudbu brali jako dobrý způsob na zabití nudy. Tenkrát si zkoušeli hrát hity svých oblíbenců Blink-182 nebo Green Day. Až v maturitním ročníků začali brát hrání opravdu vážně. To bylo v roce 2006, kdy se rozhodli podepsat smlouvu s labelem Hopeless Record. U něj jsou až na malou přestávku dodnes.

V roce 2007 zažili největší boom a jejich hudba se začala hrát úplně všude. Je melodická, chytlavá a tak trochu rebelská - perfektní kombinace. Jedna z písní, Painting Flowers, se dokonce objevila na soundtracku slavného Burtonova filmu Alenka v říši divů. Kapela už má na svém kontě pět studiových alb. To poslední, Don’t Panic, vyšlo v roce 2012. Pochází z něj například hitovka Backseat Serenade, který lítá éterem i našich tuzemských rádií.

Kapela se na svůj druhý pražský koncert už velice těší. A pořadatelé nepochybují o tom, že mnoha fanouškům tato show udělá ohromnou radost. Neprošvihněte tedy šanci vidět All Time Low v Praze, již 26. února v Roxy.

BRITŠTÍ ROCKEŘI BLITZ KIDS BUDOU PŘEDSKAKOVAT ALL TIME LOW NA JEJICH PRAŽSKÉM KONCERTU

Jako předskokani amerických punkerů All Time Low, vystoupí alternativně rocková formace Blitz Kids z britského hrabství Cheshire.

Blitz Kids se dali dohromady v roce 2006. Od té doby vydali už dvě alba, jejichž úspěch jim zaručil účast na největších britských festivalech jako Sonisphere, Slam Dunk nebo Download Festival. V roce 2011 se Joe James, Jono Yates, Nic Montgomery a Matt Freer  vydali na turné jako předskokani D.R.U.G.S., dva roky poté zase procestovali Evropu s americkými punkery We The Kings nebo s Mallory Knox. V dubnu minulého roku také opustili původní label Hassle Records a pod hlavičkou Red Bull Records vydali zbrusu nové album s názvem “The Good Youth”, které vyšlo teprve před dvěma týdny.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte si poslechnout Blitz Kids do pražské Roxy ve středu 26. února, kdy budou předskakovat headlinerům All Time Low. Tito popoví punkeři původem z Baltimore se do Prahy vracejí téměř po roce - jejich loňská show místní publikum nadchla natolik, že se o ní mluvilo jako o jednom z nejlepších koncertů sezóny.

https://www.facebook.com/events/593967604011322/

 

Fotky a videa

Facebook