Glasvegas

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Na vystoupení “zlobivé” a nekonformní kapely Glasvegas se můžete těšit již 31. ledna, jako předskokan vystoupí česká indie-rocková kapela No Distance Paradise a celý zážitek můžete prožít v pražském Rock Café!

Facebook Event: https://www.facebook.com/events/581232201949334/

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skotská čtyřka GLASVEGAS rozparádí Prahu už 31. ledna!

Skotská indie-rocková kapela z Glasgow s vypočítavým názvem Glasvegas vystoupí v pražském Rock Café již 31. ledna.  

Kapela sestává ze zpěváka Jamese Allana, kytaristy Raba Allana, baskytaristy Paula Donaghuea a bubenice Jonny Löfgren. Jejich první album Glasvegas (2008) bylo platinové a umístilo se na druhém místě britských hitparád, získalo také nominaci na Mercury Music Prize. 

Glasvegas nedávno absolvovali turné po Velké Británii a Irsku, zahráli si například v Londýně, Dublinu, Bristolu či Manchesteru. V minulosti oslovili například zástupy fanoušků na festivalu SXSW v texaském Austinu. Po evropském turné v lednu se Glasvegas vydají do Severní Ameriky, kde je čeká mnoho koncertů jak ve Spojených Státech Amerických, tak Kanadě. 

Zmiňovaná turné jedou Glasvegas se svým novým albem Later...When The TV Turns To Static, které vyšlo na podzim 2013. Původní spolupráci s Columbií (Sony) nahradila spokojenější spolupráce s BMG. Glasvegas jsou totiž známí svoji neposlušností a nekonvenčností: frontman kapely James Allan se například odmítl zůčastnit předávání cen Mercury Music s tím, že ostatní nominované kapely mu nevoní a neměli by vůbec být přítomny ve stejné místnosti jako on. Glasvegas jsou zkrátka známí tím, že si nenechají nic papouškovat a dělají vše po svém - a to je v dnešní době plné mainstreamového diktátu obzvláště sympatické. Zpěvák se k problematice labelů vyjádřil následovně: “Nelíbí se mi, že kapely nezůstávají v labelech protože má někdo rád jejich hudbu. Pravděpodobně to bylo o něčem úplně jiným, všechno je to o dealech. Pro nás nebyl nejhorší zážitek přijít o label, ve skutečnosti to bylo něco úplně jinýho: bylo to na belgickým festivalu Pukkelpop, kdy strašně silná bouřka zabila 5 lidí a zranila dalších 140 - to je něco mnohem horšího, než přijít o spolupráci s labelem. Doteď, když vidím blesk tak se mi to vybaví, že při našem koncertě zemřelo pět lidí..” 

První skladba, která vyšla pod hlavičkou BMG, u kterého je kapela od července 2013, je singl If, ve kterém se také objeví kanadský herec William Shattner. Shattner je fanouškem Glasvegas a sám je také představil Craigu Fergussonovi do Late Show v Los Angeles. Video je pěkný ‘oldschool’, jako by jej někdo natočil na VHS a přelepil pár barevnými filtry, dle vlastních slov zpěváka Allana. 

Na vystoupení “zlobivé” a nekonformní kapely Glasvegas se můžete těšit již 31. ledna, jako předskokan vystoupí česká indie-rocková kapela No Distance Paradise a celý zážitek můžete prožít v pražském Rock Café!

Pořadatel: http://www.fource.cz/

Fotky a videa

Facebook