Uncle Acid and The Deadbeats (UK)

Uncle Acid and The Deadbeats (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

VINTAGE METAL
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Album Mind Control britské vintage metalové kapely Uncle Acid & The Deadbeats vyšlo 15.dubna na Rise Above Records po dvou vyprodaných koncertech v The Garage. V hudbě nasáklé krví uslyšíte šokující příběhy o bizarních pouštních slavnostech, náboženském vymývání mozků a masových vraždách inspirovaných drogami! Představte si původní kapelu Alice Coopera, která ve sklepě jamuje s ranými Black Sabbath a Stooges a uděláte si trochu představu o jejich pekelném světě, kde vybuchují zesilovače a rozbíjí se činely. A to je jen taková poleva na jejich šíleném dortíku. Od nenápadných začátků na čarodějných polích Cambridgeshire v Anglii se Uncle Acid & the Deadbeats vyvinuli v mezinárodní skupinu tvořenou partou pobudů a hotovců. Po vydání metalových řezaček na první desce nazvané Blood Lust (dnes se první vydání na vinylu prodává za 700 liber!!) se naplno pohroužili do bezesné práce na své noční můře hudebního šílenství. Výsledkem je Mind Control!

Facebook