Just Be: Bushwacka!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Výhodný nákup

Cena: se bude zvyšovat

Apokalypsa uvádí Just Be: Bushwacka 21.2. v pražské Mecce – zoomujeme na tuto britskou legendu!

2. vlna do 21.2. 2014 / 299,- Kč regular/ 349,-Kč VIP

 

Pozor! U této akce bude při platbě vstupenek platební kartou navýšena částka o poplatek za platební kartu (2,8%)

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Za několik týdnů zavítá do České republiky ikona britské elektronické scény Just Be: Bushwacka. Pojdmě si tohoto charismatického producenta a dje blíže představit!

Kořeny projektu Just Be sahají až do 80. let minulého století, kdy se ve Velké Británii pravidelně odherávaly undergroundové a raveové parties, které mnohdy sahaly až za míru legality. Toto období, které bylo inspirativní pro novou generaci party people, dávalo svobodu i samotnému projektu Just Be, která v něm přetrvává dodnes.

Just Be: Bushwacka 21.2.2014 @ Mecca Prague trailer! http://www.youtube.com/watch?v=rcpaSA1hqIw&feature=youtu.be

Hudba provází Just Be celým jeho životem. Od perkusionisty v London School Symphony Orchestra se dostal k elektronické hudbě, která ho doslova pohltila. Jeho domovem se stal kultovní londýnský klub The End, ze kterého pravidelně cestoval se svým recordbagem do celé řady destinací po celém světě.

Pod svým pseudonymem Bushwacka vydal ať už sám nebo společně se svým kolegou Layem více jak 120 remixů a 160 tracků včetně šesti alb na labelech jako je XL Recordings, End Recordings nebo Olmeto. Nutno podotknout, že celá řada jeho releasů zahýbala světem elektronické hudby a velmi ho ovlivnila.

Layo & Bushwacka - Lovestory http://www.youtube.com/watch?v=tD3y8RoTjSY

V současnosti Just Be vydává své osobité tracky na pomezí techna, techhousu nebo deep housu na renomovaných labelech jako je Intec, Get Physical, Tronic nebo Mood a spadá pod prestižní Safehouse Management, který zastupuje například Carla Coxe, Umeka či Nicole Moudaber.

Bushwacka!_Just Be - West Side (Bushwacka!'s Just Be Edit) http://www.youtube.com/watch?v=nCheHWGL2GE 

Uplynulé léto bylo pro Just Be ve znamení nespočtu vystoupení na ostrově Ibiza, kde byl mimo jiné také hostem rezidentního eventu již zmiňovaného Carla Coxe – The Revolution.

O support Just Be: Bushwacky se postarají domácí zástupci Misa Salacova, Subgate, Schwing, Rob Smile a Tibiza.

 

Více informací naleznete na: https://www.facebook.com/events/1379781015595370/?fref=ts

Fotky a videa

Facebook