Sub Focus (Ram Records/UK) & ID

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Roxy promotion presents Sub Focus v ROXY představí novou desku Torus
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V listopadovém program klubu ROXY nalezneme další legendární jméno dum&bassové scény. Své současné pojetí drum&bassu a především svou novou desku Torus přijede do pražské ROXY představit špičkový producent a jeden z nejžádanějších světových djů - Sub Focus.

Mezi stovkami producentů, kteří se dennodenně pokouší svou produkcí přinést do světa elektronické hudby něco neotřelého, je jen málo těch, kterým se něco podobného podaří. Mezi touto vybranou společností je už jen pár vyvolených, kteří dokáží svým pojetím změnit zvuk a směr určitého hudebního stylu. Jedním z nich je bez debat rodák z anglického Guildfordu Nick Douwma, všeobecné známý pod jménem Sub Focus.

I když Sub Focus už do dnešního dne svou prací přesáhl hranice jednoho stylu, největšího úspěchu jednoznačně dosáhl svou drum&bassovou produkcí. První release vyšel v roce 2003 a již o dva roky později se dvojsingl X-Ray/Scarecrow dostal na první příčku UK Dance Chart a do vinyl-bagů mnoha djs. Toto umístění si zopakoval v následujících dvou letech ještě se singly Timewarp/Join The Dots a Rock It/Follow The Light a bylo jasno, že se na scéně objevil nový element. Každý další singl se stával událostí a vše přirozeně vyústilo ve vydání prvního alba Sub Focus v roce 2009. Album je ukázkou neotřelé kombinace drum&bassu s prvky dubstepu, breakbeatu či trancu. „Sub Focus má výjimečnou schopnost produkovat parket požírající monstra. Toto album, to je styl sám pro sebe“ glosoval kritik BBC Chris Power v tehdejší recenzi.

Po vydání alba nebyla pochopitelně o nabídky na spolupráci nouze a Sub Focus spojil síly s Chase&Status (Flashing Lights), Rusko (Hold On) nebo třeba TC (Borrowed Time). Není už nutno zdůrazňovat, že téměř z každého singlu, pod kterým byl podepsán, se stalo další monstrum. V roce 2012 vyrazil Sub Focus na evropské turné, na kterém se prezentoval živým podáním svých hitovek a především masivní pódiovou produkcí obsahující několik kruhových LED ploch. Na konci letošního září vyšla na labelu Virgin EMI druhá deska s názvem Torus, která obsahuje již během roku 2013 zveřejněné singly Out Of Blue, Tidal Wave nebo Endorphins.

Stejně jako ve své současné produkci i při svých vystoupeních Sub Focus kombinuje množství stylů od house, přes dubstep, trap až k drum&bassu a vytváří tak jedinečnou směsici zvuků a stylů, kterou není možné pojmout do hudebních škatulek. Stejně barevné a zároveň nevyzpytatelné bude i očekávané listopadové vystoupení v klubu ROXY.

Video: Tidal Wave - www.youtube.com/watch?v=B8vlk1UR99k
Rock It - http://www.youtube.com/watch?v=BdJgwf-_HGY

Fotky a videa

Facebook