Xavier Baumaxa & Jazz Sextet

Xavier Baumaxa &  Jazz Sextet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

XAVIER BAUMAXA SE VRACÍ S KAPELOU DO LUCERNA MUSIC BARU
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Už za pár dnů, v pondělí 2. prosince, vystoupí v Lucerna Music Baru Xavier Baumaxa. Populární litvínovský písničkář pro tentokrát vymění obvyklou španělku za elektrickou kytaru a představí se na pódiu pražského klubu společně se svou kapelou Jazz Sextet, která s ním nahrála část aktuálního alba Dawntempo. Součástí koncertu bude oficiální představení nové audio sbírky básníka Em Rudenka.

Xavi vydal na jaře letošního roku nové album Dawntempo, které obsahuje díky jeho věrným fanouškům, jenž se na album složili prostřednictvím portálu Hithit.cz, hned dva disky. První CD obsahuje písně nahrané klasicky se sólo akustickou kytarou, druhé nahrál Baumaxa společně s kapelou Jazz Sextet. Ta je složená z přední českých muzikantů s bohatými zkušenostmi z mnoha různorodých projektů: Pavel Bady Zbořil - bicí, Martin Lehký - bass, Miroslav Lacko - piano, Radek Němec - trubka, Jan Šatra - trombon. Dawntempo bylo pokřtěno v dubnu v zaplněném Lucerna Music Baru a pro velký úspěch přiváží Xavi celou kapelu znovu na místo činu.

Součástí koncertu bude oficiální představení audio sbírky poezie ukrajinského básníka Em Rudenka s názvem Mé ranní prohry. Luxusní, knižně vázaná sbírka, bude k dostání za 300 Kč, obsahuje 37 básní a také bonusové CD, na kterém jsou tyto básně narecitované amatérskými i profesionálními recitátory, jako je např. Jiří Lábus, Dan Bárta, Oto Klempíř, Jiří Macháček, Marek Taclík, Xavier Baumaxa, Honza Křížek, Jirka Zemánek atd.

Fotky a videa

Facebook