Engine Earz Experiment (live) + Jenna G

Engine Earz Experiment (live) + Jenna G

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Be Twenty One: 21st anniversary of ROXY
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Roxy promotion present

Narozeniny ROXY začnou zostra koncertem Engine Earz s Jennou G

Týdenní oslava narozenin klubu ROXY – BE TWENTY ONE začne v pondělí 21.října koncertem britské kapely Engine Earz Experiment (UK, která kombinuje těžké bassové linky s říznými kytarami a mnoha netradičními nástroji. Skupinu doprovodí zpěvem Jenna G (UK) a koncert doplní česká špička Deadly Viperz a Rido.

Engine Earz Experiment je seskupení okolo DJe a producenta Prash Mistryho z britského Readingu, které v roce 2009 vystřelilo do povědomí britské veřejnosti singlem Reach You. Britská formace reprezentuje nový zvuk bass music, který obsahuje prvky dubstepu, elektra, drum&bassu ve spojení s říznými kytarami, syntetizátory ale i nástroji, které se často v elektronice neslyší jako sitáry, flétny, indické nástroje nebo africká bonga. Všechny tyto chutě z různých koutů světa odlišují Engine Earz od tuctových dubstepových producentů a tato jedinečnost už byla oceněna osobnostmi jako jsou Diplo, Liam Howlet z Prodigy nebo Mike Skinner z The Streets, kterým Engine Earz dělali předkapelu. Kapelu doprovází mezi jinými i zpěvačka Jenna G (UK), která je známá spoluprací s producenty jako Chase&Status nebo DJ Die.

Často bývají popisováni jako „Massive Attack nové generace“ a je pravdou, že stejně jako oni i Engine Earz rozvíjí svůj potenciál naplno především na pódiu, kde předvádějí až frenetickou show atmosférou ne vzdálenou koncertům Enter Shikari, se kterými jeli v roce 2012 evropské turné a dostali se na velká festivalová pódia včetně Glastonbury. Naživo byli také pozváni do studia BBC Radio1.

V současné době jsme v očekávání nového alba, na kterém vystoupí řada špičkových hostů, mezi jinými Foreign Beggars, Aloe Blacc nebo jazzový virtuóz John Benitez. Jaký to bude nášup, napovídá už dvojsingl Shadow People/Rogue Status.

Řízný večer bude doplňovat dlouhodobě nejúspěšnější český producent Rido, který před několika týdny vydal EP Faith na labelu Metalheadz, které se během prvního týdne dostalo do Beatport TOP 5 a zařadilo Rida mezi nejobletovanější producenty současnosti. Dále vystoupí dvojice Deadly Viperz, jejichž mixy jsou známé svou rychlostí a precizností a mladý dubstepový talent DJ Hlava, který svou selekcí celý večer zahájí.

 

Video: Engine Earz live @BBC http://www.youtube.com/watch?v=NbPiTRo3pqQ

Rido – They Think that -  www.youtube.com/watch?v=jlh8RV4myxo

Event: www.facebook.com/events/457080244389361/?fref=ts

 

 

 

Fotky a videa

Facebook