Be Twenty One: Morcheeba (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

21st anniversary of ROXY

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Roxy promotion presents

Morcheeba čtvrtým gratulantem ROXY na festivalu BE TWENTY ONE

 

Jedním z vrcholů podzimní klubové koncertní sezóny bude nepochybně vystoupení britské trojice Morcheeba, která přijede 24. října popřát klubu ROXY k 21.narozeninám. Londýnská kapela v čele se zpěvačkou Skye také českému publiku představí nové album Head Up High, které vychází jen 10 dní před samotným koncertem.

Málokterá kapela se může pochlubit tak dlouhodobým a stabilním zájmem fanoušků a zároveň i kritiky jako právě Morcheeba. Kouzelná směs kvalitního popu, triphopu a sametového vokálu Skye oslovuje již od poloviny 90.tých let a dle všeho zájem v souvislosti v očekávanou deskou Head Up High neutuchá ani v roce 2013.

Mozkem kapely resp. jeho dvěma hemisférami jsou bratři Paul a Ross Godfrey a srdcem krásná a andělským hlasem obdařená Skye Edwards. Morcheeba za svých více než 17 let vydala 7 studiových desek počínaje triphopovým debutem Who Can You Trust a druhým, už více popovým albem Big Calm, které znamenalo obrovský komerční úspěch. První čtyři studiové desky se postupně stávaly ve Velké Británii i dalších státech zlaté a platinové. Rozchod kapely se zpěvačkou Skye v roce 2003 odstartoval počátek hledání náhrady a nového zvuku. Alba The Antidote (2005) a Dive Deep (2008) tak bohužel i přes kvalitní hostující instrumentalisty i zpěvačky znamenala stagnaci ve vývoji kapely. Návrat Skye do čela kapely v roce 2010 a následné vydání alba Blood Like A Lemonade tak navrátilo Morcheebu do čela žebříčků a především zpět do přízně fanoušků po celém světě.

Deset dní před pražským koncertem v ROXY vydává Morcheeba své 8. studiové album Head Up High a čeští fanoušci budou tak jedni z prvních, kteří budou mít možnost užít si živé podání nového studiového materiálu, stejně jako nesmrtelných hitovek jako ‚Rome Wasn`t Build In A Day‘, ‚Enjoy The Ride‘ nebo ‚Be Yourself‘.

Kapela svým koncertem v ROXY zahájí své klubové turné k nové desce a jak je známo, první koncerty mívají neopakovatelnou atmosféru. Kapela bude jistě ve formě stejně jako Skye bude připravena ukázat se s novou vlastní kolekcí pódiových rób. S největší pravděpodobností máme před sebou vizuální i hudební vrchol oslav narozenin klubu ROXY.

Video:
Rome Wasn’t Build In A Day - www.youtube.com/watch?v=7FmognvrztU
Enjoy The Ride - www.youtube.com/watch?v=7uMGH3kHhzM
Gimme Your Love (2013) - www.youtube.com/watch?v=qKFMK2eDWeQ

Event: www.facebook.com/events/191031277740845/

www: www.morcheeba.co.uk/

Fotky a videa

Facebook