Zemfira Tour 2013

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Andy C All Weekend

Roxy, Praha 1

Oh Wonder

host: James Harries

Roxy, Praha 1

19.11.2017

Cena: 790 Kč, VIP: 1.400 Kč

Zemfira je zpět v Sasazu v červnu 2013! Zpěvačka představí nové písničky a zazpívá řadu známých hitů, na nichž řada z nás vyrostla. Zemfira je opravdovou mistryni svého oboru, žijící hudbou a prezentující novou epochu ruského rocku. Její emoce Vás musí zachvátit a nenechají Vás odejít!

VIP zahrnuje: vstup do dvou oddělených barů, dobrý výhled, samostatný vchod do klubu a VIP šatna.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zemfira je zpět v Sasazu!

V roce 2011 se v Praze uskutečnil neuvěřitelný dialog Zemfiry a sálu. Zpěvačku, která neočekávala takové přijetí, posluchači nepouštěli a tak se čtyřikrát vracela pro potlesk. Výsledkem tohoto spojení je to, že Praha je jediným evropským městem, které zpěvačka navštívila v rámci minulého turné a nyní se do něj vrací.

Dlouho očekávané šesté studiové album Žít v Tvé Hlavě zpěvačka připravovala dlouhých šest let. Nálada alba je pečlivě promyšlená, harmonická a má lehký nádech melancholie. Toto album prezentuje hudbu, která není jen ruská. Taková Zemfira je pochopitelná také pro západní milovníky hudby a dokáže je nadchnout.

V dnešní době Zemfira je nejsvébytnější a nejvýjimečnější představitelkou ruské rockové scény. Zpěvačka klade stejně vysoké nároky jak na kvalitu zvuku, tak na organizaci svých vystoupení. Turné 2013 probíhá za účasti týmu zvukových techniků a světelných umělců z Česka a z Německa, který předvede neuvěřitelný rozsah světel. Ruští, ukrajinští a pobaltští fanoušci již toto nové show mohli shlédnout. V červnu se na toto mohou těšit také evropští fanoušci.

Zpěvačka představí nové písničky a zazpívá řadu známých hitů, na nichž řada z nás vyrostla. Zemfira je opravdovou mistryni svého oboru, žijící hudbou a prezentující novou epochu ruského rocku. Její emoce Vás musí zachvátit a nenechají Vás odejít!

Pořadatelem Turné 2013 je společnost No Show Events, která mimo Zemfiry, již zajišťovala v Praze vystoupení skupin Splean, Surganova a Orchestr, Okean Elzy, Assai a Lyapis Trubetskoy.

Facebook