Parkway Drive, Veil of Maya, Antagonist

Parkway Drive, Veil of Maya, Antagonist

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Andy C All Weekend

Roxy, Praha 1

Oh Wonder

host: James Harries

Roxy, Praha 1

19.11.2017

Letní festivalové období tradičně zpestřují klubové koncerty hudebních es, které se tou dobou potloukají po Evropě...
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letní festivalové období tradičně zpestřují klubové koncerty hudebních es, které se tou dobou potloukají po Evropě. Jedním z nich bude i pražské vystoupení populárních Australanů PARKWAY DRIVE, kteří se představí 5. července v Praze v Paláci Akropolis. Jako support se dále představí americké formace VEIL OF MAYA a ANTAGONIST. Vstupenky jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Bližší info o koncertu naleznete na www.obscure.cz.

Australané PARKWAY DRIVE se v současnosti mohou pochlubit dvěma privilegii. Za prvé jsou hudebně jednou z nejzajímavějších kapel na současné metalcoreové scéně a za druhé jsou, díky svému přirozenému a přátelskému projevu, jejím možná nejpopulárnějším uskupením. To vše pak logicky vyúsťuje ve fakt, že jejich koncerty momentálně přitahují stovky a tisíce natěšených fans, Prahu nevyjímaje. Zhruba rok od svého památného pražského koncertu se PARKWAY DRIVE vrací zpět na místo činu a vy byste u toho neměli chybět!

Facebook