Major Lazer

Major Lazer

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

Major Lazer vydá album a živě ho představí i v Praze
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

Roky poté, co galaxií otřásla zombie apokalypsa, se Major Lazer odebral do izolace potom, co přinesl Zemi mír a pořádek. S pomocí záhadné stínové vlády jménem Cinco byl zmrazen jako strážce budoucího pořádku a dobra. Navzdory mnoha letům hledání míru na planetě se na obzoru objevila nová hrozba a tak Výbor Pěti probudil komando. Tato intergalaktická skupina musí čelit nepřáteli, kterému se dokáže postavit jen Major Lazer: jeho někdejšímu nadřízenému a veliteli generálu Špínovi. Špína se vynořil z vesmíru s novou zbraní...Terror Lazor a byl připraven zotročit a ovládnout všechny spojence Země, získat mezigalaktickou kontrolu nad planetami a zničit Zemi. Na obranu Země Výbor Pěti probral Major Lazera z dřímoty.Byl mu přidělen partner - zabiják ženského pohlaví známý jako Knife Fight. Společně chystají FREE THE UNIVERSE, které začne 19. února 2013.

Po vydání přelomového LP Guns Don’t Kill People... Lazers Do v roce 2009 se slavné producentské duo Diplo a Switch ocitlo na cestě k vrcholu a zářným úspěchům. Mezi lety 2009 a 2011 duo vystupovalo po USA a zbytku světa, vyprodávalo koncerty a vystupovalo na festivalech jako jsou Coachella, Pitchfork, Sasquatch, Outside Lands a Falls Music & Arts Festival. V roce 2010 Major Lazer vydali Lazerproof, mixtape s pop hvězdou La Roux a EP Lazers Never Die s dvěma novými skladbami a tři remixy, včetně jednoho, který dělal Thom Yorke. Jedním z největších úspěchů Mojor Lazer byla spolupráce s Beyonce na jejím superhitu “Run the World (Girls)”, který samploval jejich skladbu “Pon de Floor." Na přelomu roku 2011 a 2012 se Switch vydal na sólovou dráhu a nechal Diplovi veškerou kontrolu nad Major Lazer.

Diplo je teď jediným výkonným producentem Major Lazer a pokračuje i nadále ve svém dancehallovém revivalu vydáním nového alba Free The Universe. Na desce spolupracovali Bruno Mars, Tyga, Flux Pavillion, Wynter Gordon, Shaggy, Wyclef, Ezra Koening z Vampire Weekend, Dev a další. Spin charakterizoval první singl alba “Get Free”, na kterém hostuje Amber Coffman z Dirty Projectors, jako “setkání Jamajky, Západní Afriky a Brooklynu.” Druhý singl z Free The Universe, “Jah No Partial”, vyšel 22. října 2012.

Diplo (AKA Wesley Pentz) je jedním z nejvíce průkopnických producentů současnosti. Výzkumem světového hudebního dědictví se mu podařilo spojit globální underground s audio mainstreamem. Byl nominován na Grammy, je zakladatelem a majitelem labelu Mad Decent records. Jako Major Lazer se nedávno odebral na Jamajku s producenty Arielem Rechtshaidem a Dre Skullem, aby spolupracovali na novém albu Snoop Dogga Snoop Lion “Reincarnated”. Major Lazer se objevil i v titulní skladbě comebackového alba No Doubt se slavným dancehallovým umělcem jménem Busy Signal a vydal oficiální remix skladby Hot Chip “Look At Where We Are”.

Major Lazer LIVE se 14.května představí publiku v Lucerna Music Baru. Těšíte se?

Více info na:

www.majorlazer.com

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebook