Vienna Strauss Orchestra

Vienna Strauss Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Famous Organ Toccatas

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

28.01.201824.02.2018

speciální nabídka

Cena: 390 - 1.190 Kč, Speciální nabídka, viz. níže

Orchestr vystupující s nejlepšími hudebníky má na repertoáru kusy od Johanna Strausse a Wolfganga Amadea Mozarta. Představení již předvedl v prestižních koncertních halách v Severní i Jižní Americe, v Evropě i Asii a v nejbližší době se chystá do Číny, Ruska, USA a také do ČR.

POZOR! SPECIÁLNÍ ADVENTNÍ AKCE NA VÁNOČNÍ KONCERT VIENNA STRAUSS ORCHESTRA, KTERÝ SE KONÁ JIŽ TUTO SOBOTU 8.12.2012 V KARLOVARSKÉ KV ARÉNĚ!

VSTUPENKY NA TENTO KRÁSNÝ KONCERT ZÍSKÁTE SE SLEVOU 50%.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tradici světově proslulé rodiny Straussů započal Johann Strauss starší založením prvního Straussova Orchestru ve Vídni v roce 1825. Velká dynastie Straussů stojí za vznikem takových vynikajících děl jako je valčík „Na krásném modrém Dunaji”, polka “Tritsch-Tratsch”, „Radeckého marš” a mnoho dalších.

 ‘Vienna Strauss Orchestra’ byl založen v roce 2009 Edvinem Martonem, který studoval autentický styl rodiny Straussů na Víděňské hudební akademii.

Orchestr vystupující s nejlepšími hudebníky má na repertoáru kusy od Johanna Strausse a Wolfganga Amadea Mozarta. Představení již předvedl v prestižních koncertních halách v Severní i Jižní Americe, v Evropě i Asii a v nejbližší době se chystá do Číny, Ruska, USA a také do ČR.

Edvin Marton patří mezi nejlepší současné houslisty světa. Je dvorním skladatelem olympijského vítěze a světového šampiona v krasobruslení Jevgenie Pljuščenka. V roce 2006 obdržel cenu Emmy a o dva roky později zvítězil v celosvětově populární soutěži Eurovision Song Contest. Na své housle Antonius Stradivarius z roku 1697 doprovázel takové osobnosti současného hudebního světa jako je např. Seal, Zucchero, Lou Brega, Gloria Gaynor nebo skupina Supertramp.

V představení Vídeňského Straussova Orchestru Christmas in Vienna vyniká nejen překrásný tón jeho vzácných houslí, ale Marton do tradiční vídeňské hudby vnáší i svůj vlastní energický a vášnivý styl. Účast operních pěvců a dvou profesionálních tanečních párů, originální zvuk i instrumentace nesmrtelných skladeb od Strausse a Mozarta spolu s překrásnou vánoční atmosférou slibuje divákům vpravdě nezapomenutelný vánoční večer.

Fotky a videa

Facebook