Letní slavnosti staré hudby - Batalla

Letní slavnosti staré hudby - Batalla

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Czech Strings Chamber Ensemble and Great Organ

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

25.01.201828.02.2018

Vivaldi Four Seasons

Klementinum, Praha

19.01.201829.11.2018

13. mezinárodní hudební festival Letní slavnosti staré hudby
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Batalla

Vítězství španělských rytmů nad francouzským chansonem

(Antonio de Cabezón, Pablo Bruna, Adrian Banchieri, Marco Uccellini, Andrea Falconieri)

Forma Antiqva (Španělsko)

Aarón Zapico – umělecký vedoucí

 

13. Letní slavnosti staré hudby s podtitulem Metamorphosis začínají ve znamení hispánského temperamentu, tudíž nanejvýš případně ve Španělském sále – neboť kde jinde by v Praze měli Pyrenejci hrát než nad hradními konírnami, ve kterých se kdysi chovali i slavní španělští hřebci? Proslulý soubor Forma Antiqva přivede na pódium i tyto ušlechtilé kopytníky, neboť ve slavné španělsko-francouzské bitvě u Pavie (1525), jejíž dramatizaci sehrají, nastoupila velmi početná jízda. Ovšem jeviště bude kolbištěm hudebním, kde se muzikanti s bravurou ohánějí smyčci, kytarami, bubny a píšťalami. Předvedou pak kousky od domácích Antonia de Cabezóna, Sebastiána Aguilery de Heredia, Pabla Bruny nebo od vlašských Adriana Banchieriho, Marca Uccelliniho a Andrei Falconieriho.

Facebook