Struny podzimu 2011 - Vivica Genaux

Struny podzimu 2011 - Vivica Genaux

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.11.201731.12.2017

Závěrečný koncert - Český debut okouzlující operní divy Vivicy Genaux v programu plném vokální pyrotechniky a hlasové virtuozity.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

závěrečný koncert festivalu

PREMIÉRA

VIVICA GENAUX –mezzosoprán

Collegium 1704,dirigent Václav Luks

AntonioVivaldi

 

Český debut okouzlující operní divy Vivicy Genaux v programu plném vokální pyrotechniky a hlasové virtuozity. 

Mezzosopranistka Vivica Genaux je považována za jednu z nejlepších interpretek barokního bel canta i italského bel canta 19. století. Její hlas se vyznačuje příjemně oblou měkkostí, s jakou podává i ty nejobtížnější koloratury a fioritury virtuózních árií. Srdce posluchačů však tato rodačka z aljašského Fairbanks dobývá především sugestivním propojením hlasu s výrazem – osobitým přednesem a talentem pro brilantní vystižení charakterů. Od svého debutu s Florentine Opera v roce 1994 se objevuje v nejprestižnějších koncertních sálech po celém světě, namátkou v londýnském Barbicanu, v pařížském Theatre des Champs-Elysees či v newyorské Carnegie Hall.

Facebook