Prague Proms 2011: Ennio Morricone in Prague

Prague Proms 2011: Ennio Morricone in Prague

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.11.201731.12.2017

Bez nadsázky setkání s legendou. A vrchol letošního festivalu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tenkrát na západě, 48 hodin v Paříži, Bugsy, Profesionál, Mise, Pro pár dolarů, Hodný, zlý a ošklivý, Nedotknutelní, Strach nad městem, Dekameron, to je jen nepatrná část filmů, které vyzdobil neopakovatelnou muzikou italský skladatel a dirigent Ennio Morricone. Držitel Oscara za celoživotní dílo. Muž, bez něhož by filmová hudba nikdy nebyla tak významná. Skladatel, který nekomponuje k obrazu, ale filmy bez nadsázky dotváří.

Na koncertě Prague Proms povede ČNSO a také Brněnský filharmonický sbor v nejslavnějších skladbách své kariéry. A také v původní kompozici Vuoto D´anima Piena, kantátě pro sbor a orchestr.

Bez nadsázky setkání s legendou. A vrchol letošního festivalu.

Facebook