Violeta Urmana - písňový recitál

Violeta Urmana - písňový recitál

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

A. Vivaldi - The four seasons

Katedrála sv.Klimenta, Praha 1

23.11.201730.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Violeta Urmana - písňový recitál

premiéra: 2. 5. 2010

Tisícům návštěvníků přenosů z Metropolitní opery v New Yorku stačí prozradit jediný titul: Aida. V novém nastudování tohoto nestárnoucího Verdiho díla Violeta Urmana ztvárnila titulní roli tak bravurním způsobem, že – slovy recenzenta New York Times – publikum zůstávalo bez dechu. V případě Urmany i díky jejím skvostným pianissimům. Podobně nadšené přijetí následovalo po její poslední kreaci Odabelly ve Verdiho Attilovi, opět na scéně MET.

Neméně nadšených ovací se Violetě Urmaně dostalo před několika týdny díky výkonu ve Wagnerově Tristanovi a Isoldě na scéně vídeňské Státní opery. Wiener Zeitung o jejím ztvárnění Isoldy referoval jako o skutečné události, kdy se dostal do souladu umělkynin plný hlas, čistá výslovnost i přesvědčivý herecký výkon.

Zářivá operní hvězda Violeta Urmana putuje od jedné světové scény k druhé a pracuje s předními režiséry i dirigenty. Svůj hlas spojila s velikány vážné hudby jako Claudio Abbado, Daniel Barenboim, Pierre Boulez, Sir Simon Rattle či James Levine. Urmana má za sebou nespočet krásných a kritikou oceňovaných rolí – například Aidu v nastudování milánské La Scaly, Toscu v opeře ve Florencii, titulní part ve Straussově Ariadně na Naxu na scéně MET v New Yorku nebo Belliniho Normu v drážďanské opeře.

Program: Gustav Mahler, Richard Strauss, Sergej Rachmaninov, Francis Poulenc, Henri Duparc

Účinkují:

Soprán:  Violeta Urmana
Klavír:  Jan Philip Schulze

Facebook