Kytara napříč žánry - Bohemian Guitar Duo a studenti u.škol

Kytara napříč žánry - Bohemian Guitar Duo a studenti u.škol

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.01.201831.12.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bohemian Guitar Duo (CZ)

Toto nově vzniklé hudební uskupení tvoří kytaristé Denisa Schneebaumová a Aleš Trnka. Denisa Schneebaumová je absolventkou konzervatoře v Brně (prof. Vladislav Bláha) a prestižní vysoké hudební školy Mozarteum v Salzburku (prof. Maria Isabel Siewers, Argentina). Stala se finalistkou mezinárodní kytarové soutěže v Plovdivu, kde získala zvláštní cenu poroty. Ve hře na kytaru se zdokonalovala na mistrovských kurzech u světoznámých kytaristů a pedagogů (např. P. Romera, A. Carlevara, G. Grosskeyho, C. Marchioniho, M. Kata, P. Steidla a dalších). Koncertuje sólově, v různých komorních seskupeních (např. České kytarové kvarteto, Bohemian Guitar Duo) i jako sólistka s orchestry v České republice, Německu, Egyptě, Bulharsku a Rakousku. Podílela se na natočení několika CD. Od roku 2005 koncertuje po boku české kytarové legendy Jiřího Jirmala (Jiří Jirmal kvartet).
Aleš Trnka vystudoval rovněž brněnskou konzervatoř a poté Vysokou hudební školu ve Freiburgu (prof. Sonja Prunnbauer). Své hudební vzdělání si doplňoval na mistrovských kurzech u J. W. Duarteho, G. Croskeyho, J. Rosta, J. Jirmala a dalších. Byl zakládajícím členem úspěšného Freiburského kytarového kvarteta, v současnosti hraje v Bohemian Guitar Duu a v Českém kytarovém kvartetu. Jako sólista a v komorních obsazeních dosud koncertoval v České republice, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Holandsku a Mexiku. Natočil řadu CD.

Facebook