Kytara napříč žánry - Bohemian Guitar Orchestra

Kytara napříč žánry - Bohemian Guitar Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

18.11.201731.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bohemian Guitar Orchestra (CZ)
Bohemian Guitar Orchestra byl založen v roce 2004 s úmyslem navázat na předválečnou tradici kytarových a mandolínových spolků. Jeho zakladatelem, dirigentem a uměleckým vedoucím je hudební pedagog Rostislav Coufal. Orchestr se standardně skládá z 27 hudebníků, příležitostně se však sestava rozšiřuje až na 60 členů. Členy orchestru jsou studenti a absolventi českých konzervatoří a jeho repertoár je velmi široký - od renesance až po hudbu 20. století. Soubor využívá jak klasicky laděné nástroje, tak nástroje sopránové a basové a díky jednomu kontrabasu, který je jeho součástí, je schopen uvádět orchestrální hudbu v původním znění. Orchestr získal dvě první ceny na mezinárodních soutěžích (Pražské struny 2005 a GOFI Bad Nauheim 2008). Dlouhodobě spolupracuje s kytaristou Štěpánem Rakem, který pro něj napsal několik skladeb. V roce 2007 vydal soubor své první CD s hudbou Vivaldiho, Bacha, Piazzolly, Duarta, Raka a lidovou hudbou Latinské Ameriky.

Facebook