Kytara napříč žánry - Milan Zelenka

Kytara napříč žánry - Milan Zelenka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

J. S. Bach, W.A.Mozart, A. Dvořák, Ch. M. Widor

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

22.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Milan Zelenka (CZ)

Kytarista, hudební pedagog (profesor HAMU a Pražské konzervatoře) a člen odborných porot mnoha velkých kytarových soutěží, oslaví v letošním roce 70. narozeniny. Koncertem se svými žáky a přáteli si toto významné životní jubileum připomene. Cestu do hudebního světa otevřely Zelenkovi soutěžní úspěchy v Moskvě (1957) a ve Vídni (1959), na nichž získal zlaté medaile. Repertoár Milana Zelenky zahrnuje všechna slohová období, velmi se zajímá o současnou vážnou hudbu a je sám plodným skladatelem. Řada skladeb byla napsána současnými skladateli přímo něj. Koncertoval v mnoha zemích Evropy a Asie (Japonsko) a v USA. Mezi jeho žáky patří řada vynikajících současných kytaristů, především celosvětově známý Pavel Steidl, dále například pedagogicky působící Václav Kučera, Ozren Mutak, Emanuel Kyml či Jan Hron. Mezi všeobecně známé absolventy Zelenkovy třídy patří například Lenka Filipová či Lubomír Brabec.

Facebook