Zuzana Marková & Simone Piazzola

Zuzana Marková & Simone Piazzola
Česká sopranistka Zuzana Marková a italský barytonista Simone Piazzola sklízejí úspěchy na slavných evropských operních scénách. Nejvyšší čas je poznat u nás!

Termíny a místa konání:

Obecní dům, Praha | Zobrazit na mapě

5.11.2018 19:30 Smetanova síň Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Česká sopranistka Zuzana Marková a italský barytonista Piazolla nabídnou v Praze árie a dueta ze slavných italských oper. Nebude chybět ani scéna Violetty a Giorgia Germonta z Verdiho opery La traviata, v níž se oba mladí umělci již potkali na jevišti – na jaře 2017 v Palermu. V zahraničí velmi úspěšná Zuzana Marková má na svém kontě hostování v mnoha operních domech v Itálii, Švýcarsku, Francii a Německu. Na její debut v Lucii di Lammermoor v únoru 2014 reagoval kritik na portále Forum Opera slovy „Zrodila se hvězda…“. Doménou Zuzany Markové je zejména italský repertoár (Lucia di Lammermoor, Violetta v La traviatě, Anna Bolena, Elvíra v Puritánech), nicméně v březnu 2018 v Kolíně nad Rýnem excelovala i ve francouzském titulu: v náročné roli Massenetovy Manon si podmanila publikum i kritiku.
Italský barytonista Simone Piazzola vyhrál v roce 2013 druhou cenu v prestižní soutěži Plácida Dominga Operalia. Třiatřicetiletý pěvec je zván do nejvýznamnějších operních domů. V roce 2014 debutoval v milánské La Scale (Luna, Trubadúr), v roce 2016 ve Vídeňské státní opeře (Amonasro, Aida), v roce 2017 v newyorské Metropolitní opeře (Marcello, La bohème) a v londýnské Covent Garden (Posa, Don Carlo). V nejbližších měsících jej čeká Renato (Un ballo in maschera) a Giorgio Germont (La traviata) v mnichovské Bavorské státní opeře, Enrico Ashton (Lucia di Lammermoor) a Marcello (La bohème) v Semperově opeře v Drážďanech ad. Jako Marcello se v září 2018 vrátí i do Metropolitní opery.

Facebook