Souvenýry ze Španělska Iberian@Klavier

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

G. Ph. Telemann, J. S. Bach, W. A. Mozart, G. F. Händel

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

24.08.2018

The Best of Classic with soprano

Bazilika sv.Jiří, Praha 1

22.07.201830.09.2018

Klavírní duo Iberian & Klavier je nepochybně jedním z nejatraktivnějších mezinárodních souborů této kategorie. Duo miluje velké výzvy, jako je provedení všech Beethovenových symfonií ve tři po sobě jdoucí dny nebo "Monografický Schubert" ve třech po sobě jdoucích koncertech.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Klavírní duo Iberian & Klavier je nepochybně jedním z nejatraktivnějších mezinárodních souborů této kategorie. Od svého založení v roce 2009 duo provedlo na klavír čtyřručně i jako klavírní duo s orchestrem i bez něj mnoho koncertů v prestižních koncertních sálech a festivalech ve Velké Británii, Francii, Portugalsku, Itálii, ve Spojených státech a Španělsku, a to vždy s vřelým přijetím publika i odborné kritiky.

Nadace Gabarrón NY představila duo Iberian & Klavier v newyorské Carnegie Hall 18. června 2015 na koncertě k 60. výročí členství Španělska v OSN. Mezinárodní tisk popsal tento koncert jako „mimořádnou explozi současného klavíru".

Široký a všestranný repertoár dua se pohybuje od Bacha až po současnost a nabízí více než 14 světových premiér děl psaných přímo pro ně. Duo Iberian & Klavier je odhodláno prosazovat španělskou, latinskoamerickou a současnou hudbu, kdy je také běžná spolupráce s jinými umělci a dalšími druhy umění jako je např. tanec.

Duo miluje velké výzvy, jako je provedení všech Beethovenových symfonií ve tři po sobě jdoucí dny (projekt již byl prezentován v několika španělských městech) nebo „Monografický Schubert! ve třech konsekutivních koncertech.

Iberian & Klavier nahrává pro španělskou televizi a rozhlas RTVE, Radio France a Österreichischer Rundfunk. V roce 2014 spatřil světlo světa první velký projekt - „Café 1930". V roce 2016, a to již na vlastní nahrávací značce ibe musik, vydal Iberian & Klavier „Bon Voyage", hold skladateli Enrique Granados, který s oblibou kombinuje svou hudbu s díly Bacha, Mozarta a Schuberta. V roce 2017 duo nahrálo své nové CD-DVD věnované obnově zatím nepublikovaných skladeb pro čtyřruční klavír skladatele Francisca Alonso.

Během sezóny 2016-17 uvedlo duo Iberian & Klavier recitály v Itálii a v mnoha španělských městech, stejně jako koncerty s orchestry v Německu a ve Španělsku. Mezi jeho posledními i nadcházejícími závazky jsou koncerty v Granadě, Las Palmas, v Madridu, v Tres Cantos, Cádizu, jakož i vystoupení pro RTVE a s orchestry v městech Córdoba a Valencie.

V sezóně 2018-19 bude hrát klavírní duo Iberian & Klavier v Concertgebouw Amsterdam a dále v Asii, Severní Americe, v Evropě a ve Španělsku, a to jak recitály, tak s orchestrem jako sólisté.

Od roku 2016 je Iberian & Klavier kulturním velvyslancem Nadace Gabarrón NY, Iberia Classics' Artist a Hinves Pianos' Artist.

Fotky a videa

Facebook