Hvězdy světové opery - Nachtigall Artists

Hvězdy světové opery - Nachtigall Artists
Agentura Nachtigall Artists Management s.r.o. je umělecká a produkční agentura, nabízející realizaci koncertů a koncertních turné zejména v oblasti klasické hudby a opery. Tato agentura spolupracuje se špičkovými interprety z celého světa. Koncertní řadu „Hvězdy světové opery“ připravuje od roku 2006.

Akce:

Simona Šaturová & Atalla Ayan

Simona Houda Šaturová & Attala Ayan – koncert dvou velkých operních hvězd, které se představí ve svých nejparádnějších rolích z oper italských mistrů.

Obecní dům, Praha

05.09.2018

Daniel Barenboim "Beethovenovy sonáty"

Rudolfinum, Praha 1

15.10.2018

Zuzana Marková & Simone Piazzola

Česká sopranistka Zuzana Marková a italský barytonista Simone Piazzola sklízejí úspěchy na slavných evropských operních scénách. Nejvyšší čas je poznat u nás!

Obecní dům, Praha

05.11.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://www.nachtigallartists.cz/

Facebook