Stanislav Barek

Stanislav Barek

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

27.05.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

26.05.201831.12.2018

Stanislav Barek- koncert
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přední český kytarista Stanislav Barek hraje sólově a v dalších hudebních projektech, např. ve skupině Njorek, nebo v duu s kytaristou Adibem Ghalim či houslistou České filharmonie Viktorem Mazáčkem. Příležitostně hraje i s dalšími kytaristy jako je Tommy Emmanuel, Peppino D´Agostino a další.
V rámci oslav svých 60. narozenin natočil CD "Stanislav Barek and Friends", na kterém spolupracuje se známými kytaristy jako jsou Tommy Emmanuel, Jennifer Batten (bývalá kytaristka Michaela Jacksona), Laurence Juber (dříve kytaristka The Wings Paula McCartnyho), Peppino D´Agostino a další.

Koncertuje po Evropě, USA, Japonsku, Kazachstánu, Rusku..

Facebook