Sarah Chang & Ayo Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Grand Masters in old Prague

Klementinum, Praha

21.06.201819.09.2018

Sarah Chang vystoupí s orchestrem AYO v Praze 2. září 2017 od 20:00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SARAH CHANG, která je uznávána jako jeden z největších světových houslisových virtuozů, vystoupí s orchestrem AYO, složeným z nejlepších mladých hudebníků z Asie. Orchestr vystoupí v ČR poprvé.


SARAH CHANG - housle, ORCHESTR AYO - GALAKONCERT
Galakoncert přední světové houslistky Sarah Chang, s orchestrem AYO - Asian Youth Orchestra pod vedením dirigenta Richarda Pontziouse bude prvním vystoupením tohoto orchestru v České republice.
V Praze ve Smetanově síni Obecního domu, provedou 2. září 2017, orchestr AYO - Asian Youth Orchestra s uměleckým ředitelem a dirigentem Richardem Pontziousem a houslistkou Sarah Chang, díla následujících skladatelů: R. Strauss, Sibelius, Beethoven.
Program:
R. Strauss: Don Juan
Sibelius: Houslový koncert d-moll
Beethoven: Symphonie č. 7


2. září 2017 od 20:00 hodin
Smetanova síň Obecního domu
Náměstí Republiky 5, Praha 1


Pořádá Panart

ASIAN YOUTH ORCHESTRA, Richard Pontzious - umělecký ředitel a dirigent
Orchestr založili v roce 1990 Yehudi Menuhin a Richard Pontzious. Tento orchestr složený z nejlepších mladých asijských hudebníků bude v Praze řídit jeho spoluzakladatel a umělecký ředitel, dirigent Richard Pontzious.

SARAH CHANG - housle
Sarah Chang je jedním z nejpřednějších houslových virtuózů naší doby. Američanka jihokorejského původu je světovými kritiky vynášena jako nejlepší interpretka Sibeliova houslového koncertu, toto strhující dílo, ve kterém se velký výraz a bohatá barevnost její hry úročí vrchovatou měrou, předvede teď tato elegantní houslistka při svém pražském vystoupení.


Fotky a videa

Facebook