A10: Monument na konec

A10: Monument na konec

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

A – orchestrální cyklus PKF – Prague Philharmonia
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

A – orchestrální cyklus PKF – Prague Philharmonia

A10 / MONUMENT NA KONEC: ZÁVĚREČNÝ KONCERT SEZONY

PKF – Prague Philharmonia

Emmanuel Villaume — dirigent

Kateřina Kněžíková – soprán

Lucas Meachem – baryton

Český filharmonický sbor Brno

JOHANNES BRAHMS — Německé requiem pro sóla, sbor, varhany a orchestr, op. 45

PKF – Prague Philharmonia pokračuje pod vedením svého šéfdirigenta Emmanuela Villauma v tradici uvádění velkých sborově orchestrálních děl na konec sezóny. Na slavnostním závěrečném koncertě 11. června v Obecním domě uvede Německé requiem Johannese Brahmse. Jde o skladbu s podobným poselstvím, jako má Beethovenova Devátá symfonie; navzdory názvu tedy není primárně dílem liturgickým. Je to Brahmsova nejdelší kompozice a jejím uvedením se PKF hlásí k připomenutí 120 let od úmrtí tohoto velikána německé hudby.

O koncertním cyklu A:

Orchestrální cyklus orchestru PKF – Prague Philharmonia nesoucí písmeno A nabízí v sezóně 2016–2017 deset výjimečných večerů (označených A1 až A10) s hudbou v křišťálově čisté a jiskrně vášnivé intepretaci. Dramaturgické linky cyklu A nasměrovalo dvojí významné výročí W. A. Mozarta (260 let od narození v roce 2016) a Johannese Brahmse (120 let od úmrtí, v roce 2017), repertoár doplňují také díla soudobých tvůrců jako Frigyese Hidase či Jiřího Kadeřábka. Orchestr vedle šéfdirigenta Emmanuela Villauma povede Jakub Hrůša, Keri-Lyn Wilson, Milan Turković a také zakladatel orchestru – Jiří Bělohlávek.

Facebook