Stratus Chamber Orchestra

Stratus Chamber Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

V rámci koncertního cyklu Musica Orbis Vibrations se představí americký komorní orchestr Stratus Chamber Orchestra, který netradičními způsoby podání přibližuje klasickou hudbu současným posluchačům.
90 minut včetně přestávky

Nemístenkové sezení! Možnost zakoupit 50% slevu pro studenty, seniory, děti a ZTP/P s doprovodem.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Stratus Chamber Orchestra  

-          Dirigenti: David Rutherford, Debashish Chaudhuri

-          Program: Dvořák, Mullikin, Borodin, Williams, Saint-Saëns

V rámci koncertního cyklu Musica Orbis Vibrations se představí americký komorní orchestr Stratus Chamber Orchestra, který netradičními způsoby podání přibližuje klasickou hudbu současným posluchačům. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na jedinečný zážitek působící na všechny smysly. Stratus Chamber Orchestra bourá hranice mezi orchestrem a posluchači, propojuje hudbu s vyprávěním a tancem a plně vtahuje diváky do děje.

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku, ve kterém se k hlavnímu programu přidává také Musica Orbis Vibrations – edice speciálních koncertů, které vynikají svým pojetím či programem.

 

Fotky a videa

Facebook