Cascade Youth Symphony Orchestra & Jihočeský univerzitní orchestr

Cascade Youth Symphony Orchestra & Jihočeský univerzitní orchestr

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

V rámci koncertního cyklu Musica Orbis Vibrations se představí mládežnický orchestr Cascade Youth Symphony Orchestra, který spojuje nadané mladé hudebníky ze státu Washington ve věku do 21 let.
120 minut včetně přestávky

Nemístenkové sezení! Možnost zakoupit 50% slevu pro studenty, seniory, děti a ZTP/P s doprovodem.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cascade Youth Symphony Orchestra & Jihočeský univerzitní orchestr

-          Dirigenti: Gerry Jon Marsh, Jan Meisl

-          Program: Mendelssohn, Sousa, Copland

 

V rámci koncertního cyklu Musica Orbis Vibrations se představí mládežnický orchestr Cascade Youth Symphony Orchestra, který spojuje nadané mladé hudebníky ze státu Washington ve věku do 21 let. Byl založen v roce 1976 původně jako rozšíření orchestru dospělých hráčů Cascade Symphony Orchestra. Od roku 1985, kdy se uměleckým vedoucím Cascade Youth Symphony Orchestra stal Gerry Jon Marsh, působí mládežnický orchestr již zcela samostatně. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na atraktivní program zahrnující klasické skladby i populární písně. Na koncertě vystoupí také Jihočeský univerzitní orchestr, který pod vedením Jana Meisla zahraje řadu oblíbených filmových melodií.

 

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku, ve kterém se k hlavnímu programu přidává také Musica Orbis Vibrations – edice speciálních koncertů, které vynikají svým pojetím či programem.

Fotky a videa

Facebook