The Sydney Youth Orchestra

The Sydney Youth Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Koncert australského mládežnického orchestru v rámci cyklu Musica Orbis Vibrations.
Nemístenkové sezení! Možnost zakoupit 50% slevu pro studenty, seniory, děti a ZTP/P s doprovodem.

Délka koncertu je odhadována na 90 – 100 minut včetně 15 minutové přestávky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Sydney Youth Orchestra 

Program: G. Palmer, W. A. Mozart, M. P. Musorgskij

The Sydney Youth Orchestra přijede do Prahy představit budoucí hvězdy australského hudebního nebe. 85 nejtalentovanějších mladých hudebníků ze Sydney i širého okolí předvede atraktivní program v Kostele sv. Šimona a Judy v rámci edice speciálních koncertů Musica Orbis Vibrations.

Sydney Youth Orchestra (SYO) byl založen v roce 1973 vizionářským učitelem hudby a dirigentem Peterem Seymourem. Během více než 43 let se SYO stal komunitou 450 mladých hudebníků ve věku 6 – 24 let ze Sydney i širého okolí. SYO vzdělává budoucí profesionální hudebníky, kteří se stávají součástí hlavních australských i mezinárodních orchestrů. Mezi absolventy SYO patří mimo jiné Richard Tognetti, Kirsten Williams, Nigel Westlake, Shefali Pryor, Anne-Louise Comerford, Marina Marsden, Philip Arkinstall, Geoff O’Reilly, Matthew Coorey, Lyn Williams, Paul Goodchild, Owen Morris a mnoho dalších. S nadsázkou lze říci, že australské profesionální orchestry by neexistovaly bez profesionálního vzdělání poskytovaného Sydney Youth Orchestras, které mění studenty v profesionály.

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku, ve kterém se k hlavnímu programu přidává také Musica Orbis Vibrations – edice speciálních koncertů, které vynikají svým pojetím či programem.

Fotky a videa

Facebook