World Civic Orchestra

World Civic Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

V rámci koncertního cyklu Musica Orbis 2017 se představí mezinárodní orchestr World Civic Orchestra.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

World Civic Orchestra

Dirigent: Vincent Koh

Housle: Markéta Klodová

Program: P. Smékal, A. Dvořák, R. Iverson, J. Sibelius

První evropský koncert mezinárodního orchestru World Civic Orchestra, který byl založen v roce 2010 v New Yorku, a od té doby koncertuje každý rok v nejprestižnějších koncertních sálech světa. World Civic Orchestra je složen z hudebníků z různých zemí, kteří společně vyrážejí na turné, aby ukázali, že hudba je jazyk, který překlene všechny rozdíly. Na evropském turné orchestr spolupracuje s českou houslistkou Markétou Klodovou.

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku.

Fotky a videa

Facebook