El Camino Youth Symphony

El Camino Youth Symphony

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Best Of Mozart & Dvořák

Obecní dům, Praha

22.01.201828.02.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

23.01.201831.12.2018

Americký mládežnický orchestr z Kalifornie účinkuje v rámci koncertního cyklu Musica Orbis 2017.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

El Camino Youth Symphony

-          Dirigent: Jindong Cai

-          Housle: David Chernyavsky

 

Program

Dmitrij Šostakovič – Slavnostní předehra

Petr Iljič Čajkovskij – Koncert pro housle

Serger Rachmaninov – Symfonické tance

Orchestr El Camino Youth Symphony byl založen v roce 1963, působí v oblasti Silicon Valley v Kalifornii a v současnosti poskytuje hudební vzdělání 450 studentům. Během uplynulých 53 let se El Camino Youth Symphony stal předním poskytovatelem hudebního vzdělání v oblasti celého Sanfranciského zálivu. Jeho studenti jsou vedeni profesionálními hudebníky a dirigenty, kteří se snaží zpřístupnit svět orchestrální hudby mladým generacím.

Orchestr El Camino Youth Symphony měl příležitostkoncertovat v Davies Symphony Hall Sanfranciské symfonie, naposledy v lednu 2016. Orchestr pravidelně vyráží na turné, během kterých se představil v předních sálech ve Španělsku, Francii, Německu, Polsku, Rusku, Maďarsku a dalších zemích.  

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku.

Fotky a videa

Facebook