Benefiční koncert pro Nadační fond IMPULS

Benefiční koncert pro Nadační fond IMPULS

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.06.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.06.201831.12.2018

Legenda českých houslí Václav Hudeček vystoupí společně s violistkou Kristinou Fialovou, violoncellistou Petrem Nouzovským a souborem Barocco sempre giovane v programu sestaveném speciálně pro tento večer. Celým večerem bude provázet vynikající český moderátor Jan Čenský
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legenda českých houslí Václav Hudeček vystoupí společně s violistkou Kristinou Fialovou, violoncellistou Petrem Nouzovským a souborem Barocco sempre giovane v programu sestaveném speciálně pro tento večer. V aranžmá tohoto jedinečného večera jsou na programu skladby barokní i romantické. Koncert je pořádán benefičně na podporu Nadačního fondu IMPULS a lidí s roztroušenou sklerózou. Koncert je zasazen do unikátních historických prostor kostela sv. Šimona a Judy. Celým večerem bude provázet vynikající český moderátor Jan Čenský.
Hudební program: Stejně jako činnost Nadačního fondu IMPULS je i program našeho koncertu nasměrován k srdcím všech posluchačů. Barokní skvosty mistrovských skladatelů budou proloženy romantickými skladbami.

Václav Hudeček – tento nejznámější český houslový virtuos absolvoval školu Davida Oistracha. Vystupuje po celém světě na nejprestižnějších pódiích (Carnegie Hall, Royal Festival Hall, SuntoryHall, Osaka Festival Hall, Sydney Opera). V Čechách se věnuji i pedagogické činnosti a výchově mladé houslové generace (letní houslové kurzy). v Luhačovicích
Kristina Fialová –po získání titulu absolutního vítěze na mezinárodní soutěži Michala Spisaka v polských Katovicích v roce 2013 se mladé violistce otevřely cesty na přední evropská pódia. Kromě pozvání na prestižní dánský Tivoli festival debutovala ve slavné TonhalleZürich a na MHF Pražské Jaro 2015 vystoupila se samostatným recitálem. Studovala v Brně, Praze, Kodani a Drážďanech. Koncertuje po celém světě, natočila již 6 CD pro české nahrávací společnosti Supraphon a ArcoDiva a dánskou nahrávací společnost DACAPO.Hraje na italskou violu „Carlo Antonio Testore - Contrada 1745“, patří mezi Pirastroartists a hraje výhradně na struny této značky. Petr Nouzovský – studoval v Praze, Drážďanech a Madridu. Svá studia završil po boku legendárního amerického violoncellisty LynnaHarrella. Od roku 2005 je pravidelným hostem MHF Pražské jaro. Je držitelem mnoha ocenění („New Master on Tour 2007“ či „EuropäischeFörderpreisfürMusik 2007“).Natočil 23 CD pro české i zahraniční nahrávací společnosti. Od roku 2013 exkluzivně pedagogicky působí na letních mistrovských kurzech v Třeboni. Hraje na violoncello „Georg Rauer 1921“, jeho smyčce jsou z dílen Petra Auředníka (2015) a Hermanna Richarda Pfretzschnera (1915).
Barocco sempre giovane- (Baroko stále mladé) je komorní soubor složený ze špičkových mladých profesionálních hudebníků. Specializuje se na interpretaci skladeb vrcholného baroka, nevyhýbá se však ani jiným slohovým obdobím. Soubor byl založen v roce 2004.Soubor má za sebou jižstovky významných koncertů, je zván na domácí i zahraniční hudební festivaly (Pražské jaro, Festival Mitte Europa, TheOhridSummer Festival, LeQuattroStagioni, , Bach Istanbul'da,atd.). Soubor spolupracuje s předními českými i zahraničními sólisty. Nadační fond IMPULS – financuje oblast roztroušené sklerózy již 16 let. Za tu dobu pomohl částkou přes 22 miliónů korun. Výtěžek koncertu bude věnován na úhradu psychoterapeutické péče, která není u roztroušené sklerózy hrazena z veřejného pojištění.

Doprovodný program: Návštěvníci si budou moci zakoupit nejnovější CD umělců, v prostorách kláštera bude i prodejní výstava série velkoformátových fotografií studentů SPŠ sdělovací techniky, věnované speciálně pro tuto příležitost. Občerstvit se návštěvníci koncertu mohou v charitativním stánku, ve kterém bude k dispozici občerstvení vyrobené přáteli nadačního fondu, jehož příjem bude součástí výtěžku.

Fotky a videa

Facebook