Alexander Rybak & Janáček Philharmonic Orchestra

Alexander Rybak & Janáček Philharmonic Orchestra

Jiná kultura Ostrava

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

J. S. Bach, W.A.Mozart, A. Dvořák, Ch. M. Widor

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

20.06.201818.07.2018

A.Vivaldi - The Four Seasons

Barokní knihovní sál, PRAHA 1

20.06.201824.06.2018

Soutěž

Galakoncert norského zpěváka, skladatele a houslisty za doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava

Původní čas: 20:00 hodin           Nový čas: 19:00 hodin

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiná kultura Ostrava - ALEXANDER RYBAK

 

Zpěvák a houslista Alexander Rybak, který letos v Ostravě vyprodal Kino Vesmír se příští rok vrací a společně s Janáčkovou filharmonií Ostrava vystoupí tentokrát už na velkém pódiu v Gongu.


Alexander Rybak je norský zpěvák-písničkář, houslista, herec, skladatel a klavírista běloruského původu.
V květnu 2009 zvítězil na soutěži Eurovision Song Contest v Moskvě s písní "Fairytale" ("Pohádka") s rekordním ziskem 387 bodů.
Jeho debutové album Fairytales, vydané v roce 2009, se umístilo v top 20 devíti evropských hitparád, včetně prvního místa v Norsku a Rusku.

Janáčkova filharmonie Ostrava se prezentuje jak v zahraničí, tak doma a v blízkém okolí. Orchestr je také pravidelně zván k účasti na tuzemských festivalech, jako jsou Pražské jaro, Janáčkův máj, Smetanova Litomyšl a další. Prvním dirigentem orchestru byl Otakar Pařík. Současným ředitelem orchestru je Jan Žemla. Jako šéfdirigent působí v Ostravě od roku 2014 Heiko Mathias Förster z Německa. Orchestr doprovázel mnoho světových osobností na jejich turné, např. Annu Netrebko, Dianu Ross, Placido Dominga a další. V současnosti spolupracuje s Alexanderem Rybakem a připravuje společné evropské turné.

Fotky a videa

Facebook