Umění dvaceti prstů

Umění dvaceti prstů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

J. S. Bach, G. F. Händel, A. Vivaldi, C. Saint-Saëns

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

23.01.201827.02.2018

Bolero, Carmina Burana

Španělská synagoga, Praha 1

23.01.201829.04.2018

Kanadští klavíristé Louis Lortie a Helène Mercier se znají z dob studií a tvoří nerozlučné duo. Dokážou tak nabídnout nevšedně intenzivní dialog 20 prstů – dvou klavírů. V čele orchestru stane šéfdirigent a umělecký ředitel Emmanuel Villaume, pod jehož taktovkou každá fráze dýchá a je doslova nabitá energií.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

A – Orchestrální cyklus PKF – Prague Philharmonia

Emmanuel Villaume — dirigent

Louis Lortie a Helène Mercier — klavír

Miloslav Vrba — housle, Balázs Adorján — violoncello, Jan Souček — hoboj, Václav Fürbach — fagot, Václav Mácha — klavír

Program:

BOHUSLAV MARTINŮ — Sinfonia Concertante pro housle, violoncello, hoboj, fagot a malý orchestr, H 322

FRANCIS POULENC — Koncert pro dva klavíry a orchestr d moll, FP 61

JOHANNES BRAHMS — Serenáda č. 1 D dur, op. 11

Kanadští klavíristé Louis Lortie a Helène Mercier se znají z dob studií a tvoří nerozlučné duo. Dokážou tak nabídnout nevšedně intenzivní dialog 20 prstů – dvou klavírů. V čele orchestru stane šéfdirigent a umělecký ředitel Emmanuel Villaume, pod jehož taktovkou každá fráze dýchá a je doslova nabitá energií.

Orchestrální cyklus orchestru PKF – Prague Philharmonia nesoucí písmeno A nabízí v sezóně 2016–2017 deset výjimečných večerů (označených A1 až A10) s hudbou v křišťálově čisté a jiskrně vášnivé intepretaci. Dramaturgické linky cyklu A nasměrovalo dvojí významné výročí W. A. Mozarta (260 let od narození v roce 2016) a Johannese Brahmse (120 let od úmrtí, v roce 2017), repertoár doplňují také díla soudobých tvůrců jako Frigyese Hidase či Jiřího Kadeřábka. Orchestr vedle šéfdirigenta Emmanuela Villauma povede Jakub Hrůša, Keri-Lynn Wilson, Milan Turković a také zakladatel orchestru – Jiří Bělohlávek.

 

Fotky a videa

Facebook