Virtuózní jiskření

Virtuózní jiskření

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

23.11.201731.12.2017

Mistr trumpetového belcanta a „trumpetový Paganini“: s PKF – Prague Philharmonia zahrají dva nejvýraznější a nejtalentovanější trumpetisti současnosti, Gábor Boldoczki z Maďarska a Sergej Nakrajakov z Ruska.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Milan Turković — dirigent

Gábor Boldoczki — trubka, Sergej Nakarjakov — trubka

Mistr trumpetového belcanta a „trumpetový Paganini“: s PKF – Prague Philharmonia zahrají dva nejvýraznější a nejtalentovanější trumpetisti současnosti, Gábor Boldoczki z Maďarska a Sergej Nakrajakov z Ruska.

JOSEPH HAYDN — Symfonie č. 10 D dur, Hob. I: 10

JAN KŘTITEL JIŘÍ NERUDA — Koncert pro trubku a smyčcový orchestr Es dur

JOSEPH HAYDN — Koncert pro trubku orchestr Es dur, Hob. VIIe: 1

VINCENZO BELLINI — Variace na téma z opery Norma pro dvě křídlovky

WOLFGANG AMADEUS MOZART — Symfonie č. 41 C dur, KV 551 „Jupiter“

Koncert slibuje virtuózní setkání zářivě čistého zvuku Boldoczkého trumpety proslulé širokým rejstříkem kadencí a nádherně tlumených a procítěných frází, jež Nakarjakov nechává lehce vznášet koncertním sálem. Virtuózní jiskření mezi sólisty i orchestrem.

Orchestrální cyklus orchestru PKF – Prague Philharmonia nesoucí písmeno A nabízí v sezóně 2016–2017 deset výjimečných večerů (označených A1 až A10) s hudbou v křišťálově čisté a jiskrně vášnivé intepretaci. Dramaturgické linky cyklu A nasměrovalo dvojí významné výročí W. A. Mozarta (260 let od narození v roce 2016) a Johannese Brahmse (120 let od úmrtí, v roce 2017), repertoár doplňují také díla soudobých tvůrců jako Frigyese Hidase či Jiřího Kadeřábka. Orchestr vedle šéfdirigenta Emmanuela Villauma povede Jakub Hrůša, Keri-Lyn Wilson, Milan Turković a také zakladatel orchestru – Jiří Bělohlávek.

Facebook