Aida Garifullina

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

J. S. Bach, G. F. Händel, A. Vivaldi, C. Saint-Saëns

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

23.01.201827.02.2018

Bolero, Carmina Burana

Španělská synagoga, Praha 1

23.01.201829.04.2018

Cena: 395 - 4.995 Kč

Sopranistka Aida Garifullina je současnou nositelkou titulu „Nejlepší ruská operní umělkyně", který získala při posledním udílení „Ruské národní hudební ceny“. Sólistka Vídeňské státní opery je též držitelkou první ceny z mezinárodní soutěže operních pěvců Plácida Dominga Operalia. Vynikající zpěvačka s překrásným hlasem, jejímž pravidelným uměleckým partnerem je Andrea Bocelli, vystoupí v ČR poprvé.

Sopranistka Aida Garifullina vystoupí v Praze 17. února 2017 od 19:30 hodin ve Smetanově síni Obecního domu. Za doprovodu orchestru PKF – Prague Philharmonia, který bude řídit dirigent Jochen Rieder, zazpívá árie a romance skladatelů Rimského-Korsakova, Čajkovského, Dvořáka, Gounoda, Verdiho, Leoncavalla a Pucciniho.

Aida Garifullina se narodila v Rusku. Zpěv studovala na universitě ve Vídni, kde se již během studií představila ve Státní opeře. Na pozvání Valerije Gergieva debutovala v Mariinském divadle v Petrohradě. Nadchla publikum ve slavné Aréně v italské Veroně, kde také získala první cenu v Mezinárodní pěvecké soutěži Plácida Dominga Operalia. Je sólistkou Vídeňské státní opery a hostující sólistkou v Mariinském divadle. Představuje se též v sólových recitálech, velký úspěch slavila v prestižní  londýnské Wigmore Hall. Svým velkým nádherným hlasem si Aida Garifullina podmaňuje publikum po celém světě. Byla pozvána, aby zpívala na Vídeňském plese v opeře, na galapředstavení před finále fotbalové Ligy mistrů v Miláně či slavnostním koncertu pod Eiffelovou věží v Paříži, všechna tato vystoupení sledovali televizní diváci na celém světě. Jejími pravidelnými pěveckými partnery jsou Plácido Domingo a Andrea Bocelli.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

AIDA GARIFULLINA – GALAKONCERT

Sopranistka Aida Garifullina zpívá árie a romance skladatelů Rimského-Korsakova, Čajkovského, Dvořáka, Gounoda, Verdiho, Leoncavalla a Pucciniho

Dirigent Jochen Rieder řídí orchestr PKF – Prague Philharmonia.

17. února 2017 od 19:30 hodin
Smetanova síň Obecního domu
Náměstí Republiky 5, Praha 1

Pořádá Panart

Fotky a videa

Aida Garifullina zpívá na slavném Vídeňském plese v Opeře. Aida Garifullina - Ch. Gounod: Je Veux Vivre

Aida Garifullina v programu TV Arte Aida Garifullina - Puccini: La Bohème - Quando m'en vo

Andrea Bocelli & Aida Garifullina - Con Te Partirò / Verizon Center, Washington, USA. ANDREA BOCELLI & AIDA GARIFULLINA - Con Te Partirò

Aida Garifullina v roli zpěvačky Lily Pons, největší hvězdy Metropolitní opery své doby, zpívá skladbu ‘The Bell Song’. Z filmu ‘Florence Foster Jenkins’ 2016. Aida Garifullina - The Bell Song

 

Aida Garifullina

  

Aida Garifullina & Plácido Domingo

   

  

   

 

Aida Garifullina & Andrea Bocelli

     

   

Facebook