Ruské hudební klenoty: Pavel Šporcl a Jitka Hosprová

Ruské hudební klenoty: Pavel Šporcl a Jitka Hosprová
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Slavnostní závěrečný koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

The Best of Classic with soprano

Bazilika sv.Jiří, Praha 1

23.11.201730.11.2017

Letošní Mezinárodní hudební festival České doteky hudby uzavírá, stejně jako každoročně 6. ledna 2016, koncert Ruské hudební klenoty. Účinkovat bude Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Miguela Ortegy, česká virtuoska ve hře na violu Jitka Hosprová a rovněž přední český houslista Pavel Šporcl.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letošní Mezinárodní hudební festival České doteky hudby uzavírá, stejně jako každoročně 6. ledna, koncert Ruské hudební klenoty. Slavnostní závěrečný koncert festivalu se koná ve Smetanově síni Obecního domu. Účinkovat bude Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Miguela Ortegy (Španělsko), česká virtuoska ve hře na violu Jitka Hosprová a rovněž přední český houslista Pavel Šporcl. Převážná část repertoáru je sestavena z díla P. I. Čajkovského, tak Šípková Růženka, suita z baletu op. 66. či Koncert pro housle a orchestr D dur. Druhou skladbou pro sólový nástroj je pak Koncert pro violu a orchestr Alfreda Schnittkeho.

Facebook