České doteky hudby: Silesian String Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

Czech Strings Chamber Ensemble and Great Organ

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

19.01.201828.02.2018

Slezský smyčcový kvartet, tedy Silesian String Quartet, přichází na scénu Českých doteků hudby, konkrétně Novoměstské radnice, 5. ledna 2017, rovněž v rámci tříletého projektu „Hudba středoevropského regionu“ s novější, ale dnes již rovněž klasickou hudbou. Večer pro hudební labužníky.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slezský smyčcový kvartet, tedy Silesian String Quartet, přichází na scénu Českých doteků hudby, konkrétně Novoměstské radnice, 5. ledna, rovněž v rámci tříletého projektu „Hudba středoevropského regionu“ s novější, ale dnes již rovněž klasickou hudbou takových skladatelů, jako jsou Henryk Mikolaj Górecki (Smyčcový kavrtet č. 1), Krzysztof Penderecki (Smyčcový kvartet č. 3 „Listy nenapsaného deníku“), György Sándor Ligeti (Smyčcový kvartet č. 1) a konečně Béla Bartók (Smyčcový kvartet č. 3). Večer pro hudební labužníky.

Facebook