České doteky hudby: Velké virtuózní koncerty

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

24.11.201731.12.2017

Zrcadlová kaple Klementina byla již v adventním čase dějištěm jednoho koncertu tohoto ročníku MHF České doteky hudby, koncertu pro děti a rodinu. Tentokrát budou tématem koncertu, který se bude konat ve čtvrtek 29. prosince 2016, Velké virtuózní dvojkoncerty, tedy skvosty instrumentální hudby.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zrcadlová kaple Klementina byla již v adventním čase dějištěm jednoho koncertu tohoto ročníku MHF České doteky hudby, koncertu pro děti a rodinu. Tentokrát budou tématem koncertu, který se bude konat ve čtvrtek 29. prosince, Velké virtuózní dvojkoncerty, tedy skvosty instrumentální hudby. Účinkovat budou Virtuosi Pragenses, Andjela Bratič (Srbsko, flétna), Claudi Arimany (Španělsko, flétna), Christoph Hartmann (Německo, hoboj), Julie Svěcená a Markéta Vokáčová (housle), Jitka Navrátilová (cembalo). Zařazena jsou díla Alessandra Marcella, Antonia Vivaldiho, Johanna Sebastiana Bacha a Johanna Joachima Quantze.

Facebook